Weight Watchers vs Jenny Craig Vs Herbalife Vs Isagenix

صنعت کاهش وزن یک تجارت بزرگ است و با وجود رکود اقتصادی بزرگتر می شود. یک مطالعه اخیر نشان داد که جنبه مالی صنعت چقدر بزرگ است. بر اساس یافته‌های یازدهمین ویرایش Marketdata از مطالعه بازار کاهش وزن و کنترل رژیم غذایی ایالات متحده، ارزش صنعت کاهش وزن در سال ۲۰۱۰ حدود ۶۱ میلیارد دلار برآورد شد. راه‌حل‌های کاهش وزن زیادی با استفاده از روش‌های مختلف وجود دارد. طیفی از قیمت ها بیایید یک ارزیابی بی طرفانه از چهار مورد از آنها انجام دهیم. دو مورد به طور گسترده در تلویزیون تبلیغ شدند، Weight Watchers و Jenny Craig، و دو مورد دیگر از طریق بازاریابی شبکه ای، Herbalife و Isagenix به بازار عرضه شدند.

تماشاگران وزن

پاستا، استیک، پنیر، بستنی… شما می توانید در Weight Watchers هر چه می خواهید بخورید. در حالی که برنامه محبوب کاهش وزن بازنگری شده است، اصل اساسی خوردن چیزی که دوست دارید باقی مانده است — اگرچه این برنامه با سیستم امتیازدهی خود شما را به سمت غذاهای سالم تر هدایت می کند. در برنامه جدید خود به نام فراتر از مقیاس، تناسب اندام نیز نقش بیشتری را ایفا می کند. شما تشویق می شوید که هر روز ورزش کنید.

Weight Watchers یک رژیم غذایی نیست بلکه یک برنامه تغییر سبک زندگی است. این می تواند به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه سالم تر غذا بخورید و ورزش کنید، بنابراین وزن خود را برای همیشه کاهش دهید. شما می توانید این طرح را به صورت آنلاین دنبال کنید. شما انتخاب های غذایی و فعالیت خود را ردیابی می کنید، پیشرفت را نمودار می کنید و وعده های غذایی و تمرینات خود را پیدا می کنید. اگر ترجیح می دهید از طریق تلفن، ایمیل و پیامک راهنمایی انفرادی داشته باشید، گزینه مربیگری وجود دارد. می توانید به جلسات گروهی بروید و در آنجا وزنه بزنید. آ گزارش های مصرف کننده نظرسنجی نشان داد که افرادی که در جلسات شرکت می‌کنند نسبت به افرادی که فقط به صورت آنلاین شرکت می‌کنند، از این برنامه رضایت بیشتری دارند و وزن بیشتری از دست می‌دهند. در حالی که Weight Watchers غذای خود را در فروشگاه‌های مواد غذایی می‌فروشد، این برنامه به اعضا آموزش می‌دهد که غذای خود را با استفاده از یک سیستم امتیاز انتخاب کنند. این روش اگرچه موثر است، اما ممکن است نقطه ضعفی داشته باشد در این که شما مقادیر امتیازی را به غذا اختصاص می‌دهید و روزانه تعداد مشخصی امتیاز را در نظر می‌گیرید. اگرچه این روش در محدود کردن کالری موثر است، اما لزوما روش خوبی برای آموزش تغذیه سالم نیست. گذرنامه ماهانه برای شرکت در جلسات نامحدود برای شما ۳۹.۹۵ دلار در ماه هزینه دارد، و طرح مشاوره آنلاین هزینه ۴۷.۹۰ دلار برای ماه اول به اضافه ۱۷.۹۵ دلار برای هر ماه بعدی دارد که با توجه به هزینه مکمل های کاهش وزن سایر برنامه ها واقعاً معقول است.

جنی کریگ

جنی کریگ یک بسته جامع کاهش وزن دارد که فراتر از غذا را شامل می شود. برنامه آنها شامل غذای کم کالری از پیش بسته بندی شده، یک مشاور برای ارائه پشتیبانی حضوری از طریق تلفن، ابزارهای آنلاین برای کمک به شما در برنامه ریزی و پیگیری وعده های غذایی و یک برنامه تمرینی است. هیچ غذای ممنوعه، «سم زدایی» یا منویی مملو از وعده های غذایی عجیب و غریب وجود ندارد.

در ابتدا، منوهای جنی کریگ شامل ۷۰ وعده غذایی از پیش بسته بندی شده، هر کدام حدود ۱۲۰۰ کالری را می خورید. اگر وزن اولیه شما بالا باشد، ممکن است متفاوت باشد. در یک مطالعه، مشتریان جنی کریگ به طور متوسط ​​۱۰٪ از وزن اولیه خود را در طول اولین سال برنامه کاهش دادند. جنی کریگ به میوه ها و سبزیجات تازه و همچنین لبنیات کم چرب اجازه می دهد. فلسفه جنی کریگ، که منطقی است، غذاهای کم‌چربی است که سرشار از آب، فیبر و پروتئین هستند تا به شما احساس سیری کنند، همراه با سبزیجات غیر نشاسته‌ای.

برنامه جنی کریگ بسیار موثر و از نظر تغذیه سالم است. با این حال، جنی کریگ بسیار گران است، حدود ۱۰۰ دلار در هفته.

هربالایف

هربالایف یک شرکت مکمل سلامت است که بر کاهش وزن و سلامت کلی تمرکز دارد. بیشتر محصولات آنها حاوی پروتئین، فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی و گاهی کافئین است. چهار جزء در برنامه شروع سریع آنها وجود دارد: فرمول های ۱، ۲ و ۳ و کنسانتره چای گیاهی. برای بهترین نتیجه، باید هر چهار مورد را مصرف کنید. Herbalife در دهه ۸۰ به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای محبوبیت پیدا کرد، به این معنی که شما محصولات را از یک توزیع کننده مستقل یا از وب سایت آنها سفارش می دهید. در حال حاضر Herbalife دارای رتبه BBB مثبت است.

گل سرسبد هربالایف شیک جایگزین وعده غذایی آنهاست. به گفته وب سایت Diet Spotlight، “استفاده از شیک های جایگزین وعده غذایی برای کاهش وزن یک گزینه موثر است.” مشکل این است که شما هر ماه بین ۹۲ تا ۹۵ دلار هزینه خواهید کرد و این فقط بسته اولیه است. شیک ها نسبتا گران هستند

شکایاتی در مورد طعم وجود دارد، اما من می گویم که افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند، معمولاً غذاهایی با طعم شیرین میل می کنند و هر چیزی کمتر از آن حداقل در اوایل برای آنها ناخوشایند است. در مورد نتایج، هربالایف نظرات بسیار خوبی دارد.

ISAGENIX

Isagenix یک شرکت مکمل است که از حدود سال ۲۰۰۲ راه حل های کاهش وزن را ارائه می دهد. محصولات آنها از طریق بازاریابی شبکه ای از طریق توزیع کنندگان مستقل به فروش می رسد. برجسته ترین محصولات آنها شیک های جایگزین وعده غذایی، پاک کننده ها برای دفع سموم از بدن و تقویت کننده های انرژی است. آنها آزمایشات بالینی دارند که از اثربخشی مواد تشکیل دهنده اکثر محصولاتشان پشتیبانی می کند.

یک نکته نگران کننده قیمت است. محصولات Isagenix قطعاً در سطح بالایی از طیف مکمل های سلامت قرار دارند، با قیمت ۳۵۰ دلار برای یک برنامه کاهش وزن ۳۰ روزه. همچنین میزان قابل توجهی از شکایت در مورد سلیقه وجود داشت که باز هم تا حدودی به مشتری ها می گویم. در حالی که افراد در دنیای رژیم غذایی شکایت می کنند، مردم در دنیای تناسب اندام احتمالاً به دلیل تفاوت در کام خود شکایت نمی کنند.

اگرچه از طریق آزمایش‌های بالینی در وب‌سایت آنها اثبات نشده است، علم پشت استفاده از پروتئین و فیبر برای کاهش اشتها و استفاده از کاین و چای سبز برای افزایش متابولیسم کاملاً صحیح است.

اینها تنها چهار مورد از سیستم های کاهش وزن برجسته موجود در بازار هستند. بسیاری دیگر وجود دارد. اگر وقت بگذارید و کمی تحقیق کنید، راه حلی وجود دارد که شما را به وزن هدفتان می رساند، نحوه غذا خوردن را به شما یاد می دهد و آسیب زیادی به کیف پولتان نمی زند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر