7 گرایش برتر مد پاییزی پوشیدنی 2021


افشای شریک: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد ، و روندهای مد پوشیدنی پاییزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

تمرکز بر سبک های پوشیدنی مانند شلوار جین راحت ، خز مصنوعی و مانتوهای پف دار با لحاف که می تواند به شما کمک کند در عین شیک بودن گرم بمانید.

بیایید نگاهی به 5 روند پوشیدن مد روز پاییز بیندازیم که به شما احساس شیک بودن در تمام طول سال می دهد!

شلوار جین گاه به گاه

روند مد 2021

در اینجا گرایش های پوشیدنی مد پاییزی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود وارد کنید.

 • شلوار جین گاه به گاه
 • خز مصنوعی / چرم / خز
 • روندهای دهه 1970
 • کت های PUFFER با لحاف
 • لباس بافتنی از ابتدا تا انتها
 • احیای دهه 1990
 • سبک بریگرتون

روند کرکی

اگر برای پاییز 2021 داغ باشد ، این روند بالن است. روی باند پرواز کت های بالون زیادی وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت کرکی دارم ، اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را بیرون نمی پوشیدم زیرا جایی که در زمستان زندگی می کنم بسیار گرم است.

با این حال ، امسال برای سفر به کریسمس به شمال شرقی سفر می کنم.

من باید کیسه های کرکی را نیز در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا هستند. من یک کیف دستی بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار کرکی است و همیشه توجه کیف های کرکی Bottega Veneta را به خود جلب می کند.

من در واقع یک نسخه برای کیف پول Bottegega تهیه کردم زیرا آمادگی نداشتم پول زیادی برای کیف پول Bottega خرج کنم. اگر صادق بودم ، منتظر Chanel 19 می ماندم. من رویای چرم کرکی و بند ضخیم در Chanel 19 را می بینم.

به طور معمول من طرفدار سرمایه گذاری روی کیف پول هستم ، اما از آنجایی که در قرنطینه بوده ایم ، اخیراً در مورد خرج کردن روی آنها بسیار محتاط بودم. من در جستجوی چیزهایی هستم که می توانم به راحتی آنها را پاک کنم و بدون نگرانی از آسیب رساندن به چرم زیبای کیف های طراح ، نظافت واقعی را انجام دهم.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. شما می توانید با انتخاب یک قطعه از بین بسیاری از قطعات مرسوم ، مد روز که در حال حاضر بسیار شیک هستند ، کمد لباس خود را به کمد لباس 1970 اضافه کنید.

دهه 1970 همه در مورد ته زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ، گرفتگی و قطعات مرکزی بود.

من شخصاً همه آنها را دوست دارم ، اما ما قصد نداریم همه ترندها را در یک ظاهر بپوشیم.

من از شکلات های شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه خریدم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه پوچی چاپ هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های تخت شکل که همه عاشق آن هستند واقعاً روندی تصور شده در دهه 70 است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگ های قهوه ای با چاپ های سبک pucci بازگشته اند.

خز مصنوعی ، خز و چرم

روند دیگری که بخشی از احیای دهه 70 بود ، تجمع مجدد Faux Fur ، Shearling و Leather است. ایزابل مارانت برای پاییز 2021 چرم و خزهای سرگرم کننده رنگ زغال اخته را روی باند نشان داد.

چرم رنگارنگ به طرق مختلف سرگرم کننده داغ می شود. آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز را روی باند نشان داد که آماده استفاده برای پاییز 2021 است.

خز و خز مصنوعی انواع مختلفی دارند ، از جمله کفش های دمپایی. من کاملاً آماده پوشیدن کفش هایی هستم که شبیه دمپایی در شهر هستند.

پروئنزا شولر بافتن سر تا پا را با دمپایی به عنوان کفش نشان می داد. دوست داشتم!

بافت در سراسر

بعد از مدتها گیر افتادن در خانه ، فکر می کنم همه ما به آرامش عادت کرده ایم. راحتی در این فصل با ظاهر بافتنی از سر تا پا مطرح می شود.

می توانید از کت و شلوار بافتنی یا کت دامن از سر تا پا استفاده کنید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز 2021 به نمایش گذاشت.

رنگ های روشن تر برای قبل از پاییز و پاییز یک سبک عالی هستند ، اما با سردتر شدن فصل ها ، بافت های سر تا پا قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری معمولی می شوند.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین گاه به گاه

تیک توک کمی دیوانه است که شلوار جین تنگ را به لگد می اندازد. من حدس می زنم هیچ کس نمی خواست پس از ماندن در خانه با لباس راحت ، شلوار جین لاغر بپوشد.

حالا می توانید شلوارهای جین معمولی مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار راست ، شلوار دوست دختر ، شلوار پهن و شلوار پهن بپوشید.

احیای اواخر دهه 90

دهه 90 برمی گردد و خیلی خوب است! من طرفدار زیادی از ظاهر دهه 90 هستم ، حتی اگر از افزودن آن به کمد لباس خود خسته شده باشم.

دوران Clueless و Friends در دهه 90 همه چیز در مورد تاپ های کوتاه شده ، دامن های چهارخانه ، داک مارتنس تیره و پیراهن های سفید با لایه های زیر لباس بود.

پوشاندن تاپ زیر لباس برای پاییز 2021 یک روند بزرگ است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند روی تریبون پاییز 2021 دیوانه باشد.

من همچنان کفش های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً نام من را می گویند ، اما در فلوریدا ، ما اغلب به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا توهین را ایجاد کنیم. من برای دخترم یک جفت کفش خریدم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از احیای دهه 90 هستند ، و من قطعاً این ترجیح را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

تاپ کراپ و پایین تنه بلند روند بزرگ دهه 90 است که به طرز چشمگیری کامبک را باز می گرداند. من عاشق کراپ تاپ برای مینیون ها هستم زیرا آنها واقعاً تناسب ما را ایجاد کرده و تمام پارچه اضافی را بریده اند!

تجارت در بالا و مهمانی در پایین

مد روز کاری بزرگنمایی ، با تمرکز بر جلیقه های ژاکت ، سیکس و جلیقه های اداری ، تأثیر کامل دارد. لباس کار و شلوار خود را بپوشید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه را وادار به سبک Regency Era می کند. بلوز و لباس هایی با آستین پف دار تهیه کنید. علاوه بر این ، شنل ها نیز در راهپیمایی ها زیاد بودند.

لوازم جانبی و زیورآلات موی مروارید زنانه راهی عالی برای زیبایی هرچه بیشتر بریگرتون است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگهای پاییز 2021

در اینجا برخی از رنگ های جالب پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • قهوه ای شکلاتی
 • قرمز خاک رس
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنگی ها
 • خجالت زدگی
 • ارتش سبز
 • قرمز اولیه
 • شلوار جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *