گارد ریکرز متهم به قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان شد

گارد ریکرز متهم به قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان شد


دادستانی منطقه برانکس علیه نگهبان زندان متهم به قاچاق تیغ تیغ برای زندانی زندانی در جزیره رایکرز است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، دستیار نگهبان ، پس از آنکه یک مأمور اصلاحی متوجه شد جاناتان سانچز ، یک زندانی 31 ساله را که در مرکز George R. Vierno در جزیره رایکرز نگهداری می شد ، تحویل داده بود ، دستگیر شد. به گفته اداره تحقیقات و مجازات شهر ، سرپرست زندان پس از مشاهده مبادله ادعایی ، دستور بازرسی از زندانی را داد که وی تیغی را که در داخل کلاه قلم مخفی شده بود ، پیدا کرد.

مارگارت گارنت ، کمیسر بخش تحقیقات می گوید: “معاون هوشیار و سریع و تیمش به توقف جریان قاچاق در زندان های شهر در زمان حساس و چالش برانگیز کمک کردند.” “اقدامات سریع وی و مشارکت انحصاری DOC با DOI سیاست عدم تحمل نیویورک را در مورد قاچاق در زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی گفتند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در جلسه دادرسی روز پنجشنبه ، قاضی مأمور اصلاح و تربیت را آزاد کرد و به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

اگر سیمز در صورت تحریک درجه یک به قاچاق زندان مجرم شناخته شود ، ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو جنایت متهم شد: تخلف از وظیفه رسمی و تحریک ثانویه به قاچاق زندان. وکیل وی بلافاصله به درخواست اظهارنظر در این شرکت حقوقی پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت گرفت که زندان های جزیره رایکرز و شهر نیویورک با خشونت مداوم دست و پنجه نرم می کردند ، به ویژه در مراکز پذیرش که موارد استفاده از زور توسط کارکنان ، ضربات چاقو و بریدگی نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

در کنار خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبور به مبارزه با افزایش تعداد COVID-19 ، قطع خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل وجود کارکنان غایب و افزایش موارد خودآزاری شده اند. دست کم دوازده نفر که در زندانهای نیویورک زندانی بودند در سال 2021 جان باختند – پنج نفر خودکشی کردند.

در بحبوحه بحران ، حامیان اصلاحات از دادستانها و قضات شهر خواستند تا بازداشت شدگان بیشتری را تا زمان محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران تصحیح شهر را مجبور به استخدام نگهبانان بیشتر کرده است ، با این استدلال که پرسنل فعلی نمی توانند کنترل تاسیسات خود را حفظ کنند.

به گفته اداره اصلاحات ، حدود یک چهارم پرسنل متحد لباسش مریض هستند یا در حال حاضر غیبت کار می کنند – این پیشرفت نسبت به سطوح بالای غیبت در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. مشکلات مربوط به کارکنان باعث شده است که ده ها زندانبان پست خود را ترک کرده و افراد زندانی را از خدمات اولیه محروم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *