چشم های جمعیان ویلیامز وکیل عمومی برای فرمانداری نامزد شده است

چشم های جمعیان ویلیامز وکیل عمومی برای فرمانداری نامزد شده است


جومان ویلیامز ، وکیل عمومی شهر نیویورک ، در حال پیگیری نامزدی فرمانداری است که می تواند به معنای یک مسابقه اولیه در برابر فرمانداری کتی هوچول باشد. این دو در یک رقابت شگفت آور سخت برای معاون فرماندار در سال 2018 به مصاف هم رفتند که ویلیامز نزدیک به 47 درصد آرا را به دست آورد.

ویلیامز روز سه شنبه اعلام کرد که مدارک لازم برای تشکیل یک کمیته اکتشافی را در هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک ثبت کرده است. هوچول گفت که در حال حاضر قصد دارد برای یک دوره کامل نامزد شود.

ویلیامز در بیانیه ای اعلام کرد که در دوران نوپا فرمانداری خود را آغاز کرده است ، بیشتر زندگی ام را تحت فشار ، دفاع و مبارزه به نام مردم و در برابر بی عدالتی و بی تحرکی گذرانده ام. گفت. وی افزود: “در حال حاضر دولت ما در تلاش است تا از یک بیماری همه گیر بهبود یابد و از دوران مسمومیت ، رسوایی ، خودخواهی و شخصیتی که مانع پیشرفت می شود جلو برود. من همیشه به خدمات عمومی متعهد بوده ام و به این فکر می کنم که چگونه می توانم بهترین خدمات را برای تجدید نیویورک در هفته های آینده به بهترین نحو ارائه دهم. “

کمیته اکتشافی فرماندار جدید ویلیامز ، که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، کاملاً غیر منتظره نبود. اندکی پس از کناره گیری اندرو کوومو فرماندار سابق از سمت خود در ماه گذشته ، وکیل عمومی مهمان برنامه Brian Lehrer WNYC بود و از او س ifال شد که آیا او برای پست جدید معاون فرماندار در نظر گرفته شده است یا خیر. پاسخ او پیشگام این لحظه بود.

وی گفت: “تفاوت زیادی بین ما دو نفر وجود داشت و اینکه ما چگونه فکر می کردیم دولت باید جلو برود ، چگونه باید از آن موقعیت استفاده کرد و آنچه در آلبانی مورد نیاز بود. ویلیامز در WNYC گفت که آنها فقط ناپدید نمی شوند. وی افزود: “من دوباره می گویم ، این بحث بعدی است و این موضعی نیست که من به آن علاقه دارم.”

اگر ویلیامز نامزدی خود را رسمی کند ، حامیان می گویند این امر او را مجبور می کند در مورد مسائلی که وی در زمان حضورش در شورای شهر و دفتر وکالت عمومی مشغول به کار بوده است ، مانند اصلاح عدالت کیفری ، مسکن مقرون به صرفه و برابری صحبت کند.

در حالی که هوچول تأکید کرد که از مشکلاتی که 11 زن با شکایات آنها در گزارش دادستان کل ایالت مستند شده اند بی خبر است ، ویلیامز ممکن است این س raiseال را مطرح کند که آیا یک معاون فرماندار برای ایجاد تعادل بین فرماندار وجود خواهد داشت یا خیر. این مشکلات زودتر در مسابقه 2018 خود با هوچول برای فرماندار ستوان ، او این دفتر را به عنوان بررسی قدرت فرماندار در نظر گرفت.

در ماه آینده ، ویلیامز قصد دارد تا یک شورای مشورتی از سازمان دهندگان و حامیان جامعه ایالتی به همراه سایر مقامات منتخب تشکیل دهد ، در حالی که یک تور شنیداری در سراسر ایالت برگزار می کند.

برد لندر ، عضو شورای شهر و نامزد حسابرس دموکراتیک شهر ؛ آنتونیو رینوسو ، مشاور و نامزد دموکرات ها برای رئیس منطقه بروکلین ؛ و تیفانی گاریگا ، رهبر اکثریت شورای مشترک هادسون ، اولین اعضای شورای مشورتی هستند که در مورد استراتژی و اولویت های سیاست کمپین مشاوره می دهند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی فرماندار هوچول هنوز به درخواست اظهار نظر درباره بازکردن کمیته اکتشافی ویلیامز پاسخ نداده است.

هوچول روز سه شنبه در آلبانی بود و این اظهارات را در یادبود سالانه افسران پلیس بیان کرد. او یک روز قبل از حضور در برانکس و کوئینز ، دو رویداد جداگانه برگزار می کند که می گوید اولویت های اصلی او هستند: مقابله با شیوع COVID-19 و ارائه کمک مستقیم به نیازمندان نیویورکی ، که در این صورت ساکنان بدون سند از ایالات متحده رنج می برند. ایالت ها. بقایای طوفان ایدا.

هوچول با سنگینی دفتر اجرایی در پشت سر خود ، هفته های اول خود را در دفتر کار خود گذراند و کارکنان خود را پر کرد و به سرعت بر اساس قوانین و پروژه های معوقه عمل کرد و اعلاناتی را غالباً توسط مقامات منتخب عمده و حامیان جامعه احاطه کرد.

ویلیامز تنها نامزدی نیست که هوچول را به چالش می کشد. CNBC هفته گذشته گزارش داد که لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیز در حال نامزدی احتمالی برای فرمانداری در سال آینده است. او قرار است صبح چهارشنبه در انجمن برای نیویورک بهتر سخنرانی کند. این سازمان غیر انتفاعی که از رهبران شرکتی ، غیرانتفاعی و مدنی شهر تشکیل شده است ، رویدادهای صبحانه نیمه عادی را برگزار می کند که در آن رهبران منتخب برای اعلام ایده های جدید سیاست اصلی شناخته می شوند.

برای جیمز ، تصمیم برای نامزدی فرماندار ماهیت پیچیده تری دارد. متحدان کوئومو ، از جمله وکیل و سخنگوی فعلی وی ، جیمز را متهم به انجام تحقیقات ناعادلانه به دلیل بلندپروازی سیاسی خود کردند. این حملات به احتمال زیاد در طول مبارزات انتخاباتی اولیه ظاهر می شوند. تصمیم برای نامزدی در انتخابات مقدماتی فرمانداری همچنین به معنای کنار گذاشتن شانس نامزدی به عنوان دادستان کل ایالت است ، که این یک مزیت خودکار در هر مسابقه اولیه است.

برای ویلیامز ، مشابه نامزدی فرماندار 2018 وی ، این خطرات اعمال نمی شود. به عنوان یکی از اعضای شورای شهر نیویورک در آن زمان ، پس از شکست به وظیفه بازگشت. در صورت پیروزی در انتخابات عمومی نوامبر نوامبر ، او حداقل تا سال 2025 – حتی اگر پیشنهاد فرمانداری وی ناموفق باشد – به عنوان نماینده مردم باقی خواهد ماند و پس از آن می تواند برای یک دوره دیگر در شهر نامزد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *