نوار Midtown Bar Jimmy's Corner باز می شود

نوار Midtown Bar Jimmy’s Corner باز می شود


کافه غواصی کلاسیک Midtown که مورد علاقه مردم محلی است ، Jimmy’s Corner امروز برای اولین بار از زمان شروع همه گیری همه گیر باز می شود. همچنین ، بار برای اولین بار پس از مرگ جیمی گلن ، مالک قدیمی و همنام ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

مایک دوهرتی ، متصدی بار می گوید: “صادقانه بگویم که این بسیار جالب است زیرا این مکان بسیار خاص است ، اما بسیار غم انگیز است زیرا در نزدیک به 50 سال وجود این اولین بار است که این بار بدون جیمی باز می شود.” او روز دوشنبه به Gothamist گفت که این نوار حدود دو سال و نیم است.

دوهرتی در روزهای هفته در بار کار می کرد ، یکی از قدیمی های قدیمی جیمی بود و جایگزین یک متصدی بار که همیشه آن مکان را دوست داشت و از آن قدردانی می کرد ، کرد و سرانجام بیش از 20 سال در آنجا کار کرد. او جمعه گذشته به افتتاحیه ای ملایم اشاره کرد که برای دوستان و همسایگان “عالی” بود و بار این روزها نگران ترافیک کمتر در میدتاون نیست.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 و 44 خیابان 44 واقع شده است و هنگامی که برادوی باز می شود ، آنها همچنان از تماشاگران بعد از تئاتر استقبال می کنند.

در مورد افتتاحیه رسمی امروز ، “امروز یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز سرعت می گیرد.”

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک مرکز جیمی کرنر در مرکز شهر است.

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک مرکز جیمی کرنر در مرکز شهر است.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که در سالن های مشهور بوکس نیوجرسی و نیویورک پذیرفته شد ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. گاو شاخی این فیلم در گوشه جیمی فیلمبرداری شده است و گفته می شود همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن آنجا بوده اند. هنگامی که باز می شود ، این کافه فقط از تجارت دیگر گلن ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر فاصله داشت ، جایی که او گاهی دوست خود ، محمد علی را آموزش می داد.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که شهر ماموریت واکسیناسیون خود را جدی می گیرد و از مدیران به طور خاص “به احترام” می پرسد. [Glenn’s] آخر. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *