Fadhylla

میلیون ها کودک در ایالات متحده نمی توانند غذای کافی دریافت کنند


“تغذیه اساس سلامت است. درست مانند سرپناه ، غذا نیز باید از حقوق بشر باشد. “

ممکن است غیرقابل انکار به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال ناامنی غذایی را تجربه کنند ، واقعیتی کاملاً متفاوت را تجربه می کنند. این کودکان دسترسی دائمی به غذاهای مغذی کافی برای تغذیه بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و داشتن یک زندگی سالم و فعال ندارند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای بدست آوردن آن تلاش می کنند.

وقتی کودکان نمی توانند به اندازه کافی غذا بخورند ، عوارض آن شدید است. کودکانی که با گرسنگی روبرو هستند ، بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. اختلالات در توسعه مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و مشکلات اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند اضطراب و رفتارهای نامنظم مرتبط با غذا مانند حذف وعده های غذایی و پرخوری را افزایش دهد. گرسنگی می تواند باعث عقب ماندگی بچه ها از مدرسه شود ، زیرا ابتکار ما برای سالم و آمادگی برای یادگیری تلاش می کند – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد ناشی از عدم خوردن کافی مشکل است. برای مراقبین ، استرس و ناراحتی ناشی از گرسنگی نیز بر فرزندان آنها تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده در چند سال اول زندگی کودک دچار ناامنی غذایی شوند ، آثار آن می تواند بیشتر باشد.

مانند همه مسائل بهداشتی در این کشور ، تفاوت هایی بین هویت های نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمیک وجود دارد: از هر 12 سفیدپوست 1 نفر در خانه های دارای غذای ناامن زندگی می کند ، در حالی که این ارقام برای افراد لاتین 1 در 6 ، 1 در 5 و 1 در سیاه پوستان است. 1 است 4 برای مردم بومی آمریکا

همانطور که Fadhylla می گوید ، اطمینان از دسترسی همه کودکان و خانواده های آنها به مقدار زیادی غذای مغذی فقط یک حق نیست ، بلکه برای سلامتی و آینده همه خانواده ها ضروری است.

واقعیت های از دست دادن شغل و گرسنگی ناشی از اختلالات در طول همه گیری COVID-19 در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان دیگر به یک واقعیت غیرقابل تصور تبدیل شده است ، به طوری که برخی از برنامه های شریک ما انبار غذا و تحویل غذا را به طور دائم ادغام کرده اند. خدمات خود را در فعالیت های خود قرار می دهد.

“والدین نمی توانند کار کنند و مجبورند امرار معاش کنند. آنها در مورد کیفیت غذا مصالحه می کنند تا مطمئن شوند که فرزندانشان مقدار غذا را در طول ماه دارند “، فادیلا توضیح می دهد. “قطعاً می تواند در بلندمدت بر توسعه و انتخاب مواد غذایی آنها تأثیر بگذارد.”

در نمایش فادیلا ، تیم بلافاصله با شروع همه گیری نیاز فزاینده ای به غذا مشاهده کرد. آنها خدمات موجود در انبار غذا قبل از همه گیری را گسترش داده اند و همچنین از ون های مجهز به CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که قادر به سفر نیستند یا در پناهگاه های مناطق دور افتاده شهر زندگی می کنند ، استفاده می کنند.

در جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان همین مشکل را دارند. همکاران ما در کلینیک سیار Teen Xpress مستقر در مدرسه به طور استراتژیک از خطوط تحویل غذا در مدارس محلی بازدید می کنند. در یکی از این ملاقات ها ، آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانواده اش س askedال کردند. آنها دریافتند که پرستارانشان در طول همه گیری شغل خود را از دست داده اند ، حمل و نقل محدودی دارند و غذای کافی ندارند. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا تحویل دادند ، تحویل مواد غذایی منظم را ترتیب دادند و برای ادامه برآوردن نیازهایشان ، بازدیدهای مجازی را برنامه ریزی کردند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده مدیر مراقبت از برنامه شریک ما با خدمات بهداشت خانواده در آیداهو ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نمی شود ، احتمالاً سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده می کنید.” ماریا و تیمش نیز نیازهای غذایی بیشتری را در بیماران خود مشاهده کردند. برنامه ماریا توانست جعبه های غذایی را برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارند ، به ویژه با دریافت کمک مالی از صندوق سلامت کودکان برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در طول همه گیری ، ارائه دهد. در هر جعبه یک خانواده چهارنفره 14 وعده غذا داده می شد و دستور العمل هایی با استفاده از غذای ارائه شده وجود داشت.

در حال حاضر در هجدهمین ماه از این همه گیری ، بدون هیچ بهبودی آشکار ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای عظیم امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن باعث افزایش 25 درصدی برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) شد که در ماه اکتبر اجرایی می شود. 42 میلیون آمریکایی در برنامه حضور دارند و 43 درصد آنها کودک هستند. در نیویورک ، هر خانواده مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار با کارت EBT برای بازپرداخت هزینه وعده های غذایی مدرسه که در دوران همه گیری به دلیل آموزش از راه دور از دست رفته بود ، جبران شد.

ارائه دهندگان ما که در خط مقدم اجتماعات قرار دارند نیز تسلیم نمی شوند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران بسیار بسیار سپاسگزارند که غذا را روی میز خود برای تأمین مایحتاج فرزندان و خانواده خود دارند.” برخی حتی گفتند “تو زندگی من را نجات دادی” زیرا آنها هیچ ایده ای نداشتند که از کجا بروند ، چگونه شروع کنند. اینها بیشتر داستانهایی است که به دست می آوریم. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *