عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه Comic Con 2021

عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه Comic Con 2021


مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده ، بسته و شلوغ است ، Comic Con سال گذشته به دلیل همه گیری همه گیر fanfest چهار روزه خود را لغو کرد. اما دیروز ، Javits Center بار دیگر با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و هزاران شخصیت کارتونی/انیمه/بازی ویدئویی دیگر/فرهنگ پاپ که من آنها را به عنوان پانزدهمین کنفرانس NYC نمی شناسم ، می خزید. او سرانجام با چیزی بین صدای تپش و ناله برگشت.

محدودیت ظرفیت ، راهروها و دهلیزها را که اغلب شلوغ بودند ، تقریباً گاهی خالی می کرد. اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای مجموعه زیر 12 سال برای ورود لازم است و ماسک در داخل مورد نیاز است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیگران فضایی اختصاصی و شکارچیان آنها نمی گذاشتند پروتکل های همه گیر مهمانی را خراب کنند.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت. مرد آب با لباس حیرت انگیز چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه مهمترین سال من است و من آن را بسیار دوست دارم. سال گذشته من لباس 2019 خود را تهیه کردم و از خانه یک فیلم تبدیل کاسپلی گرفتم اما بسیار بهتر است. مردم و تعامل بی قیمت هستند . “

الکس کرفتز در نقش زن شگفت انگیز

فلش

Alex Is Crafting ، بومی منهتن که همیشه لباس بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافق است. او گفت: “بازگشت بسیار خوبی است.” “این بسیار لذت بخش است که مردم بدانند من اینجا چه کسی هستم و با دیگران در لباس باشم.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی زن شگفت انگیز را که در ده روز آماده کرده بود ، پوشیده بود – پیچیده ترین کار او در سال 2019 ، زلدا ، 700 ساعت طول کشید – اما او قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت ظاهر شود.

Comic Con علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، در زمینه تجارت نیز فعالیت می کند و فضای وسیع آن با فروشندگانی که اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند پر شده است. همچنین می توانید از افراد مشهور عکس یا امضا بخرید و سازندگان همه رسانه ها از انتشارات آینده خود هیجان زده هستند.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *