شارون برنز ، سرپرست کانادایی به دلیل شهرت آیرون میدن با واکنش منفی روبرو شد

شارون برنز ، سرپرست کانادایی به دلیل شهرت آیرون میدن با واکنش منفی روبرو شد


برخی از والدین کانادایی می خواهند که یک مدیر دبیرستانی که به فلزات سنگین علاقه دارد در راه رفتن به شغل دیگر سر تکان دهد.

والدین در دبیرستان Eden ، St. کاترینز ، انتاریو طوماری را برای اخراج کارگردان شارون برنز آغاز کرده است زیرا او طرفدار سرسخت گروه افسانه ای انگلیسی Iron Maiden است.

بر اساس این طومار ، بیش از 500 نفر با امضای فراخوان امضای برنز پس از اینکه متلهد تصویری از یک عروسک از طلسم زامبی گروه ، ادی ، و یک تصویر دست ساز در اینستاگرام منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود “666”.

شماره 666 برای نشان دادن شیطان استفاده می شود و در آثار هنری گروهی که به دلیل آلبوم های خود مانند “The Number of the Beast” معروف هستند به طور برجسته نشان داده شده است.

به نظر می رسد پست برنز در میان واکنش های ضد دجال از حساب IG او حذف شده است.

مدیر دوست داشتنی “Aces High” به آن توجه کرد بیوگرافی توییتر “با استفاده از فلز و ska”.

والدین کانادایی ، St. کاترینز ، انتاریو به دلیل طرفدار بی شرمانه آیرون میدن ، دادخواست اخراج کارون برنز ، کارگردان را داد.
هیجان

وی گفت: “همانطور که همه جوامع و مدارس باید در مورد مهربانی ، برابری و گنجاندن باشند ، این نمایش نمادهای شیطانی بخش های بزرگی از جامعه ای را که در آن فعالیت می کنند به سخره گرفته و منزوی می کند و به وضوح از هیچ یک از این ارزش ها حمایت نمی کند.” به گزارش رادیو iHeart ، این برنامه توسط والدین دبی لین ایجاد شده است.

ترک ریف های هارد راک به همین جا ختم نشد. یک درخواست دوئل در حمایت از سرپرست ضرب و شتم شنبه شب از سوی بیش از 15000 نفر حمایت شد.

عکسی از دادخواست حذف مدیر عامل در Change.org توسط بیش از 500 نفر امضا شد.
عکسی از دادخواست حذف مدیر عامل در Change.org توسط بیش از 500 نفر امضا شد.
توییتر / Change.org

نویسنده می گوید: “مسخره است که بسیاری از والدین تنها بر اساس یک پست اینستاگرامی نقش خود را به عنوان مدیر اصلی قضاوت می کنند.”

“او چیزی جز عشق و مهربانی نمی تاباند و احتمالاً یکی از بهترین و پرشورترین مدیرانی است که مدرسه تا به حال داشته است.”

“وحشت شیطانی” دهه 1980 ممکن است در آمریکای شمالی در حال بازگشت باشد.

پست شارون برنز که نشان دهنده عشق او به گروه Iron Maiden بود پس از واکنش اوضاع از حساب اینستاگرام وی حذف شد.
پست شارون برنز که نشان دهنده عشق او به گروه Iron Maiden بود پس از واکنش اوضاع از حساب اینستاگرام وی حذف شد.
مطبوعات مرتبط

ویدئوی Lil Nas X “Montero (مرا با نام خود صدا کن)” ، که شامل رپر همجنسگرا بود که تصاویر کتاب مقدس را درهم شکست و به لوسیفر رقص دور زد ، اوایل سال جاری توسط سیاستمداران و ورزشکاران محافظه کار مورد انتقاد قرار گرفت. این موزیک ویدئو حتی باعث شد نایک پس از پوشیدن کفش ورزشی با یک آیه کتاب مقدس که به شیطان اشاره می کند ، از هنرمند دور شود.

“به فرزندان ما گفته می شود که این نوع محصولات نه تنها خوب ، بلکه خاص هستند. اما می دانید چه چیزی خاص تر است؟ روحهای ابدی خدادادی ، “فرماندار داکوتای شمالی. کریستی نوم در ماه مارس توییت شد در مورد ویدئودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *