جسد در نزدیکی پارک کارولینای شمالی برایان لاندری پیدا شد: FBI

جسد در نزدیکی پارک کارولینای شمالی برایان لاندری پیدا شد: FBI


به گفته FBI ، جسدی که آخر هفته در نزدیکی یک نقطه دیدنی کارولینای شمالی پیدا شد ، برایان لاندری فراری از فلوریدا نیست.

کشف جسد ناشناس در زیر چشم انداز یدکین در نزدیکی بلو ریج پارک وی در روز شنبه باعث ایجاد گمانه زنی های گسترده ای در اینترنت شد مبنی بر اینکه لاندری فردی است که در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو ، ساکن لانگ آیلند تحت تعقیب است.

فدرال رزرو اکنون این شایعه را تکذیب کرده است.

FBI روز یکشنبه به WSOC-TV گفت: “در حال حاضر ، هیچ شواهد یا ارتباطی وجود ندارد که معتقد باشد این امر مربوط به جستجوی برایان لاندری فراری است.”

آژانس فدرال ، همراه با کلانتری واتائوگا و اداره تحقیقات ایالت کارولینای شمالی ، در حال بررسی بقایای اجساد هستند و هویت خود را فاش نکرده اند.

FBI پس از فرار این دختر 23 ساله از خانه والدینش در بندر شمالی ، فلوریدا ، ماه گذشته به دنبال شکار لاندری بود. او آزاد می ماند.

لاندری ، تنها فردی که در مرگ پتیتو نقش داشت ، جسد او در ماه سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا شد. 19. مرگ او قتل تلقی شد.

در 22 سپتامبر ، لاندری از سفر بدشانسی این زوج بدون دوست دختر 22 ساله اش به خانه بازگشت. 1 وکالت کرد و از صحبت با مقامات خودداری کرد.

FBI تأیید کرد که “هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط” جسد برایان لندری با جسدی که در نزدیکی بلو ریج پارک وی در کارولینای شمالی پیدا شده است وجود ندارد.
اینستاگرام

او در مرگ خود متهم نشد ، اما با اتهام فدرال از وایومینگ به دلیل کلاهبرداری پس از استفاده از کارت نقدی پتیتو تحت تعقیب است.

پلیس هفته ها یک ذخیره باتلاقی به وسعت 25000 هکتار در نزدیکی خانه او در لاندری جستجو کرد ، اما متخصصان گزارش دادند که لاندری را در امتداد جاده آپالاچیان تا شمال کارولینای شمالی/مرز تنسی مشاهده کرده اند.

مقامات گفتند که این فیلم در حال بررسی است و اثبات نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *