تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمریناتی که هم شما و هم توله سگ شما از آنها لذت ببرید می تواند شما دو نفر را به هم نزدیک کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر همیشه سگی را برای دویدن یا بازی فریزبی آماده ندارید ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند و انعطاف پذیری بیشتری کسب کنند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است پاداش می دهد – برخی از فیزیوتراپی های سگ را می توانید در نام سگ روزانه خود بگنجانید.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! شما دو نفر می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همزمان تمرینات عالی را انجام دهید. اما فراموش نکنید که برای هر دو نفر آب بیاورید – پیاده روی و دویدن می تواند شدیدتر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

لگد زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را برداشته و به عقب بیاورد ، می توانید سرویس خود را بهتر کنید. و به هماهنگی و ورزش سگ خود کمک کنید! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید سگ پسند هستند یا در ساعات غیر پیک به آنجا می روند.

آموزش پیاده روی در پیاده روی های روزانه خود

هنگام قدم زدن در سگ خود ، می توانید از ورزش وزن بدن نیز استفاده کنید. توقف کنید تا هر پنج دقیقه 15 حرکت اسکوات انجام دهید ، یا وزنه های سبک دستی بیاورید و هنگام راه رفتن سگ خود بازوها را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات متفاوت و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام آنها آسان تر باشد.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگها شنا بلد نیستند-با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از اینکه آنها را به استخر یا دریاچه ببرید ، بدانید به چه نوع آموزش نیاز دارد.

گلف نهایی فریزبی یا دیسک

اگر شما یا سگتان به تنیس علاقه ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را به بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای تمام بدن ، نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. Kennedy Fitness یک برنامه کامل از کلاس های گروهی تناسب اندام دارد و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما داریم بررسی کنید-یا برای تمرین فردی به یکی از سالن های ورزشی ما با مربی شخصی مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *