تدابیر بهداشتی اضافی برای اکثر مناطق بهداشت شمالی برای جلوگیری از شیوع COVID و محافظت از مراقبت های بهداشتی وضع شده است

تدابیر بهداشتی اضافی برای اکثر مناطق بهداشت شمالی برای جلوگیری از شیوع COVID و محافظت از مراقبت های بهداشتی وضع شده است


از جانب: سلامت شمال (https://stories.n Northernhealth.ca/news-and-media/news)

North Health (NH) دستورات بهداشت عمومی جدیدی را پوشش می دهد که بیشتر مناطق NH را برای مدیریت فعالیت COVID-19 پوشش می دهد.

نوع دلتا باعث انتقال سریعتر و عواقب جدی تری برای افراد در جوامع دارای نرخ کمتر واکسیناسیون از جمله افراد جوان می شود. واکسیناسیون م mostثرترین محافظت در برابر COVID-19 است. با وجود جمعیت زیاد واکسینه نشده ، این سفارشات اضافی حفاظت بیشتری را ارائه می دهد. مناطقی با نرخ بالای واکسیناسیون و انتقال کم ، مانند شمال غربی ، در حال حاضر از سفارشات جدید معاف خواهند بود. آنها هنوز تابع شرایط فعلی راه اندازی مجدد BC 3 مرحله 3 و دستور فعلی افسر پزشکی استان یا دستور افسر پزشکی شمال هستند.

“بیمارستان ها در North Health به دلیل پر بودن تخت ها از بیماران مبتلا به COVID-19 ، عمدتا بدون واکسینه ، بیش از حد کشیده شده اند. افراد نیازمند مراقبت های ویژه به دیگر مناطق استان منتقل می شوند. رئیس بخش بهداشت شمال ، دکتر کیم جوان. تا زمانی که افراد بیشتری تصمیم به واکسیناسیون نگیرند ، باید اطمینان حاصل کنیم که برای حفاظت از آسیب پذیرترین افراد و محدود کردن شیوع بیماری دستور می دهیم. “

از نیمه شب پنجشنبه 14 اکتبر 2021 ، کل منطقه بهداشت شمالی (به جز مناطق بهداشت محلی در غرب کیتیوانگا: تراس ، Kitimat ، Haida Gwaii ، Prince Rupert ، Stikine ، Telegraph Creek ، Snow Country و Nisga’a) شامل سفارشات اضافی زیر می شود:

سفارشات جدید NH:

 • محدود به افرادی که کاملاً واکسینه شده اند ، از جمله جلسات حضوری ، اقامتگاه های خصوصی و اقامتگاه های تعطیلات ، چه در داخل و چه در خارج.
  • تجمع داخل سالن: حداکثر 5 نفر مجاز هستند
  • تجمع در فضای باز: حداکثر 25 نفر مجاز هستند
 • همه رویدادهای داخلی و خارجی نیاز به یک برنامه ایمنی دارند و شرکت کنندگان باید ماسک بزنند و کارتهای واکسیناسیون BC خود را نشان دهند که نشان می دهد کاملاً واکسینه شده است.
  • فعالیت در محیط داخلی: حداکثر 50 نفر مجاز هستند
  • فعالیت در فضای باز: حداکثر 100 نفر مجاز هستند
 • خدمات عبادت: خدمات مجازی مورد نیاز است
 • رستوران ها:
  • رستوران های فست فود و کافه های فاقد مجوز بدون سرویس میز فقط می توانند غذای خود را صرف غذا کنند یا از مشتریان بخواهند کارت واکسن BC را نشان دهند که نشان می دهد کاملاً واکسینه شده اند.
  • موسسات دارای مجوز و مراکز خدمات میز نباید بین ساعت 10 شب تا 9 صبح مشروبات الکلی سرو کنند و باید از مشتریان خود بخواهند کارت واکسیناسیون BC خود را ارائه دهند که نشان می دهد آنها کاملاً واکسینه شده اند.
 • بارها و کلوب های شبانه (بدون پذیرایی) بسته خواهند شد
 • ظرفیت تماشاگران در رویدادهای ورزشی (داخل و خارج) 50٪ است ، باید برنامه ایمنی داشته باشند و از شرکت کنندگان بخواهند ماسک بزنند و کارت واکسیناسیون BC خود را نشان دهند که نشان می دهد کاملاً واکسینه شده است.

این اقدامات تا نیمه شب 19 نوامبر ادامه خواهد داشت و در صورت بالا ماندن موارد و نرخ واکسیناسیون پایین ممکن است تمدید شود.

علاوه بر این اقدامات احتیاطی ، به افراد اکیداً توصیه می شود که در اجتماع خود بمانند.

کتی اولریچ ، رئیس و مدیرعامل North Health ، گفت: “ما در تأسیسات خود تحت فشار زیادی هستیم ، که توسط جمعیت بدون واکسیناسیون تأمین می شود.” “ما همچنان به تشویق همه افراد 12 سال به بالا برای واکسیناسیون ادامه می دهیم.”

در ادامه الزام شرکت کنندگان به استفاده از ماسک و نشان دادن کارتهای واکسیناسیون BC قبل از واکسیناسیون کامل ، بدون محدودیت بیشتر با اقدامات امروز:

 • همه کلاسهای تناسب اندام سرپوشیده مجاز است ، ظرفیت عادی
 • سالن های بدنسازی و امکانات تفریحی ، ظرفیت عادی

نحوه واکسیناسیون

افراد می توانند با مراجعه به کلینیک واکسیناسیون NH یا تعیین وقت قبلی ، دوز اول یا دوم واکسن COVID-19 را دریافت کنند.

برای تعیین وقت قبلی ، با مراجعه به وب سایت شهرستان به آدرس www.getvaccinated.gov.bc.ca/ ، به صورت آنلاین ثبت نام کنید ، با شماره 1-833-838-2323 تماس بگیرید یا از دفتر خدمات BC که در اینجا ذکر شده است دیدن کنید ، و سپس قرار ملاقات تعیین کنید.

برای مشاهده لیستی از کلینیک های واکسن COVID-19 North Health و سایر منابع ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.n Northernhealth.ca/health-topics/covid-19-immunization-clinics

برای اطلاع از برنامه راه اندازی مجدد BC و برنامه ایمن سازی COVID-19 ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.gov.bc.ca/covid

اگر س questionsالی دارید یا می خواهید نگرانی خود را مطرح کنید: [email protected] Northernhealth.ca

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *