تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه ورزشی خود پایبند باشند. کلاس های رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی ، با سرگرمی و هیجان است که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک تمرین الهام گرفته از رقص کلمبیایی است که تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی ترکیب می کند ، یک برنامه تناسب اندام منحصر به فرد مانند هیچ برنامه دیگری. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چربی سوز با بیش از 12 میلیون شرکت کننده در سال است. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® به راحتی از مبتدی تا متخصص قابل تغییر است و این امر برای افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز تعجب می کنند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف خوشحال کننده” بود و در اواسط دهه 1990 ظاهر شد. بتو در راه آموزش کلاس ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید سریعاً از نوارهای کاست در ماشین خود استفاده کند. بنابراین ، بتو به جای انواع ایروبیک سنتی و تکراری ، کلاس رقص محور تری را هدایت کرد و باعث تعجب دانش آموزانش از حرکت و سرگرمی شد.

در حالی که تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است ، جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص/ایروبیک خود را توسعه داده و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس تناسب اندام جداگانه آغاز کرد. این یک “تصادف خوشحال کننده” دیگر بود که بتو با دو علاقه مندان به تناسب اندام ، آلبرتو – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون ملاقات کرد. آنها هر سه کلاس هوازی با الهام از رقص را توسعه دادند و آن را “زومبا” نامیدند. این ترکیب به طرز چشمگیری افزایش یافته است و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شده است!

برخلاف سایر کلاسهای ورزشی ، ZUMBA® به گونه ای طراحی شده است که کم اثر باشد و همچنان در سوزاندن کالری کارآمد باشد و به همان اندازه شدید که شرکت کنندگان می توانند انجام دهند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، و برای ورزشگاه های با منابع محدود عالی است. در کندی تناسب اندام ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش فعالیت روزانه آنها یا افزایش استقامت و ظرفیت قلب و عروق آنها. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *