با جیمز ولبرن آشنا شوید - FitnessBank

با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و این چه ماجراجویی است. او در راه با همه گونه های حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ خرس و گرگ گریزلی وجود نداشت – اما او نام گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هربار که در شب صدای زوزه گرگ ها را می شنود غبغب می کند. او 21 گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها قاطر ، دو روباه و شش بز کوهی و توله های آنها را دید. او در گودالی در وایومینگ با گله ای از اسب های وحشی روبرو شد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 یاردی دورتر ایستاد ، پاهایش را محکم زد و بر او غرغر کرد. سپس کل گله جهت خود را تغییر داد و در دشت غرش کرد و یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی همه چیز در مورد برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس او در کوههای کلرادو توسط جریانهای فراوان آب سرد و یخ زده و ناز کرد. پس از ورود به حوضه بزرگ وایومینگ ، گاوها به مخازن خود بازگردانده شدند. غذا در حال حرکت شامل وعده های غذایی کم آب کوله پشتی است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی در جاده حمل کند ، بنابراین وقتی به شهر می رسد هر پنج تا شش روز تا جایی که می تواند غذا می خورد. هنگامی که جیمز در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، غذاهای زیادی سفارش داد به طوری که دو سرور طول کشید تا همه آنها را روی میز خود بیاورد. او آخرین لقمه را خورد.

جیمز به دلیل مصدومیت مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست دوره را به پایان برساند. امسال جیمز از نیومکزیکو به Dubois WY رفت و در آنجا متوقف شد تا منتظر زمستان سرد باشد. او 1،915 مایل پیاده رفت و در بهار مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

وب سایت مراجعه کنید دلیل ماجراجویی بیشتر بیاموزید و کمک مالی کنید تا از هدفش حمایت کند

شلیک سریع

کفش مورد علاقه پیاده روی: عکس بروکس کاسکادیا در مسیر خود ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. حدود 400 مایل از یک جفت پیش می رود و به یک جفت دیگر نیاز دارد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوههای سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها چشم اندازهای باشکوهی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه عظیم پوشیده از برف شدم که به آسمان می تازند. ”

غذای مورد علاقه در حال حرکت: استالگانوف Chalet beef و مرغ و کوفته غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من آنقدر غذا خورده ام که این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *