با جسیکا هیوز آشنا شوید - FitnessBank

با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: روزول ، ایالات متحده

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی تجاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز یک زن در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مامان مشغول به هادسون ، 6 ساله و هنلی ، 3 از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و اشتیاق واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود را دارد.

این تولد پسرش بود که چشم او را به اهمیت سلامتی باز کرد و جسیکا را نه تنها برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، بلکه برای کمک به دیگران در انجام این کار ، ترغیب کرد.

جسیکا ، مادری مجرد که در رزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم ، و بعداً دخترم ، شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز دوران جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد برتر و قبیله ای از رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است.

چه تمرینی رفتی؟

“من عاشق بلند کردن وزنه و انجام تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را بلند کنم و با او بازی کنم و با بزرگتر شدن برای او قوی باشم. من با یک گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT شروع می کنم ، و سپس 50 دقیقه دمبل مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد. من همچنین عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان و در حال حاضر “مشهور اینستاگرام” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *