اصول یک انبار سالم – تناسب اندام کندی


کارفرمای شما به شما Mt. لورل ، نیوجرسی ، شاید برایتان سوال باشد که چگونه می توان یک شیوه زندگی سالم را آغاز کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های غذایی را با موفقیت مختلط امتحان کرده باشید یا فقط به وزنه برداری یا کاردیو برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود تکیه کرده باشید.

شروع یک شیوه زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. اگر می خواهید سبک زندگی سالم تری را شروع کنید ، در زیر چند مورد از بهترین چیزهایی که باید در انبار خود داشته باشید آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری را تأمین کند.

علاوه بر داشتن عدس خشک و حبوبات در دست ، باید کنسرو لوبیا را نیز به قفسه های انبار خود اضافه کنید تا زمان پخت یک غذای سالم در یک شب شلوغ را کاهش دهید.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و بیشتر منابع انرژی فوق العاده ای را برای بدن شما ارائه می دهند ، زیرا آنها دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر زمان بیشتری برای آماده سازی دارید ، برنج قهوه ای می تواند گزینه مناسبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال دار و منجمد

یک متخصص تغذیه همیشه از داشتن چند مورد با ماندگاری طولانی تر ، حتی در صورت نیاز به یخچال ، حمایت می کند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام می توانند چندین هفته در یخچال بدون خراب شدن دوام بیاورند و منابع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به سیر نگه داشتن شما در طول روز کمک می کنند.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر خود دارید که می توانید آنها را به صورت تند بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر یخ زدن ترجیح داده می شوند – اگر نه به خاطر طعم و مزه – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا سرخ کرد ، و این باعث می شود آنها در هنگام تهیه یک غذای سالم در دسترس باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم اصلی انبار که باید در دست داشته باشید یا بحث در مورد برنامه های سلامتی شرکت در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *