کشا به عنوان شکارچی ارواح در مستندهای آینده معرفی می شود

کشا به عنوان شکارچی ارواح در مستندهای آینده معرفی می شود


اگر به دنبال نمایش هستید ، جایی وجود دارد که کشا می داند ، آلوده به هاردکور است و ارواح روی زمین هستند.

به همین دلیل است که دیسکاوری+ خواننده “Take It Off” را دعوت کرده تا میزبان یک سری واقعیت جدید باشد که او و سایر مهمانان مشهور را همراه با متخصصان پدیده های فوق طبیعی دنبال می کند تا در سایت های خالی از سکنه “حیرت انگیز” کاوش کند.

بر اساس گزارش این مجموعه ، عنوان کار “Conjuring Kesha” سال آینده در قسمت های شش ساعته به شیوه ای “سینمایی و ماوراءالطبیعه” ظاهر می شود.

این ستاره 34 ساله پاپ این پروژه را به عنوان “لیست سطل های وحشتناک” برای علاقه مندان به ماوراء الطبیعه توصیف کرد که زمانی ادعا می کردند “جنسی” با یک روح داشته اند.

کشا ، 34 ساله ، سال گذشته “کشا و خزندگان” ، پادکستی که موضوعات ماوراءالطبیعه را با دوستان و افراد مشهور شکاک بررسی می کند ، راه اندازی کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

البته ، کشا کار روح خود را می داند – به طرز نزدیک، طیف جنسی متمایز (که فردی علاقه مند به ارواح است) یکبار ادعا کرد که تک آهنگ او در سال 2012 “Supernatural” از یک برخورد جنسی واقعی با یک روح الهام گرفته است.

او در آن زمان گفت: “من چند تجربه با ماوراء طبیعی داشتم.” “من نام او را نمی دانم – او یک روح بود! من به این موضوع بسیار باز هستم. چیزهای عجیب و غریب زیادی در این ضبط وجود دارد ، از داشتن یک زمان سکسی با یک شبح گرفته تا هیپنوتیزم شدن و رفتن به زندگی های گذشته. ”

او همچنین سال گذشته پادکستی به نام “کشا و خزندگان” منتشر کرد که همه چیز ماوراءالطبیعه را با دوستان مشهور او و شکاکان دنیای دیگر بررسی می کند.

وی در بیانیه ای که ضمیمه اعلامیه “متخلف کشا” است ، گفت: “در تمام زندگی ام ، همیشه به حوزه ماوراءالطبیعه و معنوی کشیده شده ام.” “ساختن موسیقی احساس می کرد بین روح من و چیزی بزرگتر از من ارتباط کیهانی وجود دارد که نمی توانم توضیح دهم.”

وی ادامه داد: “در این نمایش جدید ، من دوستانم را با خود به برخی از اسرارآمیزترین نقاط ماوراءالطبیعه می آورم تا کاوش کنیم. ما اسرار بزرگ زندگی را کشف کرده و هدفمان ثبت چیزی است که تا به حال در دوربین دیده نشده است. امید من این است که نشان دهم ماوراءالطبیعه فقط موضوع افسانه ها و افسانه ها نیست. ما یک تحقیق روحی و کیهانی را آغاز می کنیم. با من بیایید تا همه آن را تجربه کنیم. “

کشا
کشا به طرفداران گفت که “فراتر از هیجان” است تا “سفر کیهانی” خود را در دیسکاوری+آغاز کند.
کانال سفر

تهیه کنندگان برنامه گفتند که آنها طرفداران پادکست کشا “Creepies” هستند و یکی از مدیران آنها گفت “می دانند ماهیت کنجکاو و حس ماجراجویی او از صفحه نمایش می تابد.”

کشا به پست اینستاگرام خود اضافه کرد ، “من خیلی هیجان زده ام !!!!!!! من می خواهم آنچه را که نمی توانم توضیح دهم ببینم ، من به جهان شما نگاه می کنم ، تا مغز و باورهایم را گسترش دهم !!! … من سفری بسیار ترسناک و کیهانی را آغاز خواهم کرد. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *