سهمیه جت: سرانجام کمی زندگی

سهمیه جت: سرانجام کمی زندگی


او امتیاز پیروزی 27 بر 24 جتز در وقت اضافه را در مقابل تایتان ها در روز یکشنبه ارزیابی کرد.

جرم

این جنایت سرانجام در حالی زنده شد که زک ویلسون (21/34 ، 297 یارد ، 2 TD ، 1 INT ، رتبه 97.3) شلیک های الکتریکی انجام داد و آرام تر به نظر می رسید. جت ها در مجموع 355 یارد به پایان رسیدند ، بیشتر آنها در اواخر بازی زمانی که به پیروزی نیاز داشتند ، آمدند. WR Corey Davis (4 گرفتن ، 111 یارد ، 1 TD) بر برخی از مبارزات اولیه برای یک بازی خوب غلبه کرد. WR Jamison Crowder (7 گرفتن ، 61 یارد ، 1 TD) نشان داد که یک قطعه چقدر می تواند مهم باشد. بزرگترین ضربه ، عدم اجرای بازی است (66 یارد ، 2.6 یارد در هر بار).

سطح B

دفاع

اعداد و ارقام نشان نمی دهد که دفاع چگونه خوب بازی کرده است. آنها تیتان ها را در اوایل گلهای زمینی گرفتند زیرا حمله جت ها شکست خورد. این واحد در سومین ضربه بسیار عظیم بود و تایتان ها را به 5 از 19 کاهش داد. آنها رایان تاننهیل را هفت بار اخراج کردند و اثربخشی او را محدود کردند (30/49 ، 298 یارد ، 1 TD). RB Derrick Henry (33 حمله ، 157 یارد ، 1 TD) به میدان رفت اما جت ها را نکشت. Linebackers CJ Mosley (13 توپ ، 1 کیف) و Quincy Williams (12 توپ ، 1 کیف) در سراسر زمین بودند. کوینن ویلیامز یک هیولای دو گونی بود.

درجه: B+

توین کلمن روز یکشنبه در پیروزی جتز بر تایتان ها وارد منطقه پایان شد.
رابرت سابو

تیم های ویژه

مت آمندولا دو گل زمینی به ثمر رساند و جت ها در پوشش خوب عمل کردند. توماس مرستید پانتر دو نفر را در تنسی 20 قرار داد. جت ها دورهای شروع را در 26 و 24 یارد انجام دادند.

سطح B

مربیگری

روبرت صالح اولین برد خود را بدست آورد ، بنابراین ما باید به او نمره خوبی بدهیم. صالح در مدیریت آشفتگی اولیه کار خوبی انجام داد. به نظر نمی رسید که او به دلیل عملکرد ضعیف Jets در دو هفته گذشته اصلاً متزلزل شده باشد. هماهنگ کننده حمله مایک لافلور یک بازی خوب با ضربات برگشت انجام داد. او به دنبال یک بازی تهاجمی بود و نقاط قوت ویلسون را در آن بازی نشان داد. جف اولبریچ ، هماهنگ کننده دفاعی ، همچنان کار بزرگی را انجام می دهد.

درجه A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *