Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت – تناسب اندام پزشکی همکاری کرد


تیم Vapor Fresh و انجمن پزشکی تناسب اندام دست به دست هم داده اند تا دستمال های ورزشی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی ارائه دهند.

آرلینگتون ، VA. ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت همکاری کرده است تا به سیتریک کمک کند. اسید. ضدعفونی کردن شیمی به امکانات تناسب اندام پزشکی در ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی جایگزینی برای ضدعفونی کننده های قوی ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما از همکاری با انجمن تناسب اندام پزشکی بسیار هیجان زده هستیم ، که اهمیت و شهرت آن در صنعت به پیشرفت مراحل بعدی Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای تمیز کردن ناشی از همه گیری COVID-19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم (یا “quats”) باعث نگرانی متخصصان شده است. این امر به دلیل گزارش های مستند از حملات آسم ناشی از quats و تحریک ریه در اثر قرار گرفتن در معرض quats ، در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

دستمال های ورزشی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای quat از اسید سیتریک برای ضد عفونی استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند که حتی نیازی به برچسب هشدار ندارند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال های ورزشی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز EPA برای ضدعفونی 99.9٪ از میکروب ها ثبت شده است و EPA لیست N ضد عفونی کننده کروناویروس است.

دیوید فلانچ ، مدیرعامل موقت FACHE ، FMFA ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه صنعت شریک ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با عضویت در تناسب اندام پزشکی به اشتراک بگذاریم. در این زمان افزایش ضدعفونی در امکانات تناسب اندام ، مهم است که فروشندگانی وجود داشته باشند که محصولی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت مانند Vapor Fresh را ارائه دهند. ”

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. علاوه بر ضدعفونی کردن دستمال های ورزشی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای لنت های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام و شوینده های لباسشویی برای شستشوی فعال خانگی تولید می کند. پیراهن های متعدد ورزشی و ورزشی و پودرهای 100٪ طبیعی پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *