Time ، Channel ، Giants Vs Dodgers 4. کجا بازی را تماشا کنیم؟

Time ، Channel ، Giants Vs Dodgers 4. کجا بازی را تماشا کنیم؟لوس آنجلس داجرز در بازی 4 NLDS میزبان غولهای سانفرانسیسکو است.

هیچ چیز شبیه بیس بال اکتبر نیست! علی رغم هفت ضربه قوی (یک برد برنده ، 10 ضربه) از سوی مکس شرزر ، داجرز غول ها را با نتیجه 1-0 بازی 3 دلسوز کرد. ترکیبی مهلک از بازی خانگی تنها ایوان لونگوریا و عملکرد قوی تیم تیراندازی سانفرانسیسکو باعث شد تا غولها یک صعود از صعود به سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی دور نگه دارند.

آیا غول ها پیش می روند یا داجرز در بازی 5 پیش می رود ، جایی که برنده همه چیز را می گیرد؟ در شرف پی بردن هستیم از زمان و کانال به اطلاعات جریان مستقیم Giants/Dodgers ، در اینجا نحوه تماشای بازی 4 از NLDS به صورت زنده وجود دارد.

بازی DODGERS امروز در چه کانالی است؟

بازی 4 امشب (12 اکتبر) از شبکه TBS پخش می شود.

DODGERS در مقابل GIANTS GAME 4 HOURS ساعت چند؟

بازی 4 NLDS امشب ساعت 21:07 ET در TBS آغاز می شود.

DODGERS در مقابل GIANTS MATCH 4 از کجا به صورت زنده تماشا کنید:

اگر ورودی کابل معتبری دارید ، می توانید بازی Dodgers / Giants Game 4 را مستقیماً در وب سایت TBS یا برنامه TBS تماشا کنید. همچنین می توانید بازیهای منتخب MLB پایان فصل را با اشتراک فعال در MLB.TV. با پرداخت 24.99 دلار ، می توانید بازی های خاصی را به صورت زنده تماشا کرده و هر مسابقه پلی آف را در صورت تقاضا پخش کنید.

همچنین می توانید بازی Dodgers را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش سطح بالا که TBS را ارائه می دهد ، از جمله Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، به صورت زنده تماشا کنید. YouTube TV برای مشترکین واجد شرایط یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

آیا می توانم TBS را در HULU تماشا کنم؟

آره مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی امشب را به صورت زنده از طریق پخش مستقیم TBS Hulu تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه می توانید در سه ماه اول 10 ماه در مدت زمان محدود 10 دلار پس انداز کنید.

GAME 5 PROGRAM VS DODGERS GIANTS:

در صورت پیروزی داجرز امشب ، بازی 5 پنجشنبه 14 اکتبر ساعت 21:07 به وقت ET در TBS برگزار می شود.

4. مسابقه را مستقیماً در DIRECTV STREAM تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *