SNL Recap: کیم کارداشیان وست تکلیف می گیرد

SNL Recap: کیم کارداشیان وست تکلیف می گیرد


وقتی اتفاقات بدی می افتد شنبه شب زنده کمدین/بازیگر/موسیقیدان/ستاره ورزشی از الگوی مجری دور می شود و با شخص دیگری – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد برخی از عناوین خبری می پیوندد. – به او اجازه می دهد که مهار را به عهده بگیرد. ما دیدیم که چقدر اتفاقات وحشتناکی افتاده است فصل گذشته به میزبانی ایلان ماسک ، و قبل از این آخر هفته ، من به چشم انداز کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقع بینانه که هرگز هیچ چیز در زمینه بازی های کمدی نشان نداده بود ، نگاه کردم.

بنابراین خوشحالم که گزارش دهم که واقعاً بد نیست! در مقایسه با قسمت ماسک در فصل گذشته ، این موفقیت مهیبی بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های راهنما در برخی از طرح های زنده چندان خوب نبود ، طرح های زیادی برای نام تجاری کارداشیان وجود داشت که فقط شبیه به محل قرارگیری محصول بود ، و اسکیت زرق و برق دار آن وجود نداشت. مانند اولین فصل فصل گذشته از بین مردم متمایز شد.

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعا خنده دار بود ، شاید بهتر از کارداشیان وست نبود. مونولوگبه همان اندازه که می توان به آن امیدوار بود خودآگاه بود بازدیدهای واقعی وجود داشت و هیچ حقه بازی تماشاگران وجود نداشت ، که این یک مزیت دیگر بود. و آنقدر جوک های OJ Simpson زیاد بود که انگار نورم مکدونالد در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ، مورد علاقه من در شب احمقانه ترین و سورئال ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو شگفت انگیز بودند. طراحی لوتوبرای انجام طرح به فضای مرده هر دو زن تکیه کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

کلیدکارداشیان وست و ایدی برایانت جمعه دیوانه این وضعیت شامل تصاویری از کریس جنر و خلوئه کارداشیان بود ، اما دیدن توپ بازی برایانت ارزش دیدن را دارد. آیا ناامید شده ام که کانر امالی به عنوان همسر برایانت بازی نکرده است؟ بله ، اما شوخی در انتها هنوز هم مانند کلاهبرداران گروهی کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت همچنین در نقش تد کروز شنودهای فیس بوک سرد باز شدیک کسری سرماخوردگی بسیار فراموش نشدنی بر اساس شوخی های زیادی که درباره سیاست مداران از نحوه عملکرد اینترنت یا نحوه تلفظ کلمه “میم” وجود ندارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

لذت بردم آهنگ شب خانم هایک نمایش موزیکال برای زنان بزرگسال (و مادران) است که فقط برای رسیدگی به مشکلات معده به باشگاه می آیند ، وسواس ترافیک خانه را دارند و غش می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر آن شب ، دیدن اولین گروه طنز لطفاً تخریب نکنید ، سه گانه نویسنده جدید SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال ، که در ماه های اخیر شهرت زیادی در اینترنت کسب کرده اند. کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، بدون حضور هیچ بازیگری ، اساساً آنها را به عنوان جزیره جدید تنها در سریال یا حداقل همسایه خوب جدید معرفی می کند. این یک مقدمه بسیار خوب برای حس کمدی گروه بود ، اما بهترین کار آنها نبود – اما این باعث می شود هیجان انگیزتر شود که ببینیم گروه بعدی به چه نتیجه ای می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار اسکیت دیگر شب را نگاه کنید ، که همه آنها خوب بودند یا در سطوح مختلف شکست خورده بودند: آنها بهترین دسته بودند. تجاری بدون روغن، زیرا سگهایی که لباس احمقانه ای دارند همیشه مقدمه ای شایسته هستند. دادگاه مردم این برای من تبلیغات کارداشیان بیش از حد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست نقش خوبی را در نقش خواهرش کورتنی بازی کرد (افراد مشهوری از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان نیز حضور داشتند). مرد رویایی بسیار محکم بود لیسانس طنز پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این وجود کایل مونی بهترین قسمت بود!) مشکلات واقعاً این طرح را برای من خراب کردند. و یاسمین و علاءالدین او فردی پوسیده بود که در هر سطحی بی فایده بود (اگرچه دیدن بوون یانگ خوشایند بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته او بسیاری از شوخی های متوسط ​​فیس بوک و دو مهمان لذت بخش داشت: الکس موفات او را کشت نقد و بررسی فیلم Terry Fink’s Fall 2021اگر یکی از منتقدان فیلم تاکسی تلویزیونی از LSD استفاده می کرد ، اساساً این اتفاق می افتد. و Weekend Update All-Star هایدی گاردنر مثل همیشه شگفت انگیز بود. مهمانی زندگی مربی کلی در تفکر مثبت، شخصیت جدیدی را با نگرشی عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی دریغ به آهنگ “I Love It” ایکونا پاپ بازی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه هزینه این تنها طرحی بود که به آن زمان باقی مانده بود: زمان خوبی را برای بازیگر زن جدید سارا شرمن ، که در کارآموزی Costco بازی می کند و بازی Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) را بازی می کند ، زمان خوبی نشان داد تا بتواند در مورد Costco’s bop تأیید کند. عرضه غذا

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او آهنگ “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم” را خواند و سپس لیندسی باکینگهام خدای گیتار را برای بازی در “عزیزم” آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده برای اولین بار با مهمان موسیقی خود Young Thug میزبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *