OLC شصتمین سالگرد خود را جشن می گیرد! – سبک زندگی سالم


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، سالها پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زینگ خود را بست و استوارت اولسون و همکارانش را تاسیس کرد. در حین کار در دفتری که درست در دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، او و کارکنانش به زودی در یک سری کمیسیون های مسکونی و تجاری شرکت کردند.

استوارت اولسون با یادآوری آن روزهای اولیه گفت: “ناگهان ، چه بدانید و چه ندانید ، درگیر آن هستید!” می گوید.

امروز ، این شرکت رشد کرده است و اکنون OLC | شرکت Ohlson Lavoie. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت معماری ، دکوراسیون داخلی و آبزی پروری مستقر در دنور است که دارای دفتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور کمک کرده است ، نحوه ورزش ما را تحت تأثیر قرار داده است و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و مالک مشترک این شرکت شد که در نهایت به نام Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی که اخیراً از مدرسه معماری فارغ التحصیل شده بود ، در حال تحصیل بود. هروی به خاطر می آورد که چرا معمار شده است: “در 15 سالگی ، کلیسای جدیدم را دیدم که در حال ساخت بود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن لذت ببرم”.

تمرکز بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمانهایی متناسب با نیازهای مشتریان متمرکز بودند ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها بر اساس روابط موجود ایجاد شد ، مانند روابطی که استوارت ساعت 15 بعد از ظهر در مسابقه تنیس پنج شنبه ایجاد کرد. به طرز شگفت آوری ، علیرغم بحران نفتی که در دهه 70 و اوایل دهه 80 دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلندمرتبه بود. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چند برج مسکونی در خارج از پارک Cheesman ، و ده ها ساختمان بلند برای خانواده نویسنده بود ، که پنج مورد از آنها هنوز در تقاطع خیابان I-25 و خیابان کلرادو ایستاده اند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه بزرگ بود. یکی از این جلسات تنیس دیرهنگام باعث شد OLC اولین باشگاه مستقل و چند منظوره بهداشتی را طراحی کند که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو شناخته می شود – Inverness.

جدا از موفقیت و روابط ایجاد شده با این پروژه ، OLC در صنعت تناسب اندام و تفریح ​​غرق شده است. با هدایت هروی در این زمینه ، این شرکت از آن زمان به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی سفارشی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA نوشته اند. انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

یک تغییر بزرگ از این تمرکز صنعت بیرون آمده است – سفر. تا قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ گونه طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در طول این مدت ، کارهای خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا کندی های دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 70 و 80 تحت تاثیر قرار داده بود ، کنار بگذارد (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن در هفتاد و پنج سال!”). به نظر می رسید همیشه در برخی مناطق کشور منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و باشگاه هایی در آنجا ساخته می شد که اقتصاد داغ بود: دالاس در اوایل دهه 80؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ در آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد. این در زمان ضعف در طراحی سفارشی OLC ایالات متحده به یک منبع مهم شغلی تبدیل شده است و بنابراین به معنای یک منبع شغلی ثابت ، بلکه سفر و موارد دیگر است.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در این 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بوده است. در حالی که انتظار می رفت هر معمار اصول اولیه طراحی دست را در اوایل دهه 80 بداند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت تغییر کرده و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم که اولین ماشین حساب دستی ما را در سال 1974 گرفتیم. کمی بعد ، اولین دستگاه کپی داخلی ما وارد شد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پست صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. »هروی درباره برخی تغییرات اولیه فناوری می گوید. “اما در اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ما باید از چارچوب ذهنی متفاوتی استفاده کند و ما باید به آن ادامه دهیم. ما یک سری فناوری ها را اول اتخاذ کردیم و با overdrawing ، Master Spec ، Con-doc زمینه جدیدی را ایجاد کردیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم. ”

به زودی تغییرات عظیم چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری رخ داد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. معمولاً لپ تاپ همه ابزارهای طراحی ماست. کشیدن جداول ، لبه های مستقیم و رول های چاپ قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک هستند.

پروژه های مهم

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 80 ، OLC در نهایت خدمات خود را گسترش داد و دفاتر خود را در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی اضافه کرد. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و ویژه مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، اقامتی ، تفریحی و آب را طراحی کرده است. پروژه های مهم عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • پروژه های مختلف اقامت برای توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز کرده است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز کرده است که جوامع ما را سالم نگه می دارند ، از مراکز درمانی کامل تا استخر شنا در محله شما. مدیران و کارکنان ما در این 60 سال این امتیاز را داشته اند که در پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. ما می خواهیم از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طراحی ما را انجام داده اند و بسیاری از افرادی که در این فرآیند می شناسیم تشکر کنیم.

با توجه به گذشته خود ، قطعاً می توان گفت ، همانطور که در تبلیغات آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفتیم.” اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان در حال تغییر همیشه اهمیت دارد ، بیشتر می کند: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و داشتن ذهن باز.

استوارت اولسون و هروی لاووی بنیانگذاران اصلی FMFA ، شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *