NeNe Leakes از مردانی که پس از مرگ گرگ وارد DM شدند تشکر می کند

NeNe Leakes از مردانی که پس از مرگ گرگ وارد DM شدند تشکر می کند


به نظر می رسد که NeNe Leakes در جستجوی عشق دوباره مشکلی نخواهد داشت.

فارغ التحصیل 53 ساله “خانه دار واقعی آتلانتا” روز چهارشنبه در اینستاگرام از مردانی که در پی مرگ شوهرش ، گرگ لیکس ، در ماه گذشته به مدیران خود مراجعه کردند ، تشکر کرد.

او در ویدئویی منقضی شده در داستان خود گفت: “از همه متشکرم.” “از همه آقایان در DM های من ، از همه شما نیز سپاسگزارم.”

ننی بعداً به شوخی گفت: “من الان اینجا هستم ، اما به هر حال ، هی! من عاشق خواندن پیام هستم. آنها حداقل می توانند الهام بخش باشند. با تشکر. “

Bravolebrity سابق از زمانی که گرگ 66 ساله در 3 سپتامبر نبرد خود را با مرحله 3 سرطان روده بزرگ باخت ، در رسانه های اجتماعی فعال بود. 1 با چند پست منعکس کننده ازدواج طولانی مدت آنها.

اگرچه NeNe هنوز دوباره ملاقات نکرده است ، اما ازدواج آنها در حال خروج از خانه است.

این خانه خانه پنج خوابه و هفت حمام آنها در منطقه آتلانتا را به قیمت 4 میلیون دلار در ماه گذشته پس از خرید آنها با مبلغی بیش از 2 میلیون دلار در سال 2015 ، فهرست کرده بود.

NeNe Leakes و Gregg Leakes روی فرش قرمز در سال 2016.
NeNe و Gregg در سال 2016 در اینجا تصویر شده اند ، از سال 1997 تا 2011 ازدواج کردند و در سال 2013 ازدواج مجدد کردند.
تاد ویلیامسون

NeNe و Gregg از سال 1997 تا 2011 ازدواج کردند ، اما در سال 2013 در مراسم ویژه Bravo ، “I Dream of NeNe: The Wedding” ازدواج کردند و تا زمان مرگ او با هم بودند.

آنها دارای یک پسر 22 ساله به نام برنت بودند و هر دو از روابط قبلی فرزندان دارند.

نماینده خانواده اندکی پس از مرگ گرگ گفت: “خانواده لیکس با قلبی شکسته در درد شدید هستند. گرگ لیکس پس از نبرد طولانی با سرطان ، در خانه ای که در محاصره همه فرزندانش ، دوستان بسیار نزدیک و همسرش ، نی نی لیکس قرار داشت ، در آرامش درگذشت.

“ما از شما می خواهیم که برای خانواده هایشان صلح و قدرت دعا کنید و به آنها اجازه دهید در این زمان بسیار بسیار سخت عزاداری خصوصی کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *