MIS-C در کودکان چیست؟


یک عارضه خاص پس از ویروس کرونا در بین کودکان، یکی دیگر از دلایل جدی نگرانی در بین برادران پزشکی شده است سندرم التهابی چندگانه (MIS-C) در کودکان: پزشکان می گویند که پس از چهار تا شش هفته بهبودی از عفونت COVID-19، شروع به ورود به بدن کودک می کند.

MIS-C در کودکان، بیماری MIS-C در کودکان

پزشکان می‌گویند MIS-C می‌تواند بر قلب، کبد و کلیه‌های کودکان تأثیر بگذارد. به گفته پزشکان، در صورت وجود عفونت با کووید-۱۹ در بدن کودک، تورم در این اندام ها وجود ندارد، عفونت فعال کووید-۱۹ چیزی نیست که ما را نگران کند، زیرا اکثر آنها خفیف تا متوسط ​​هستند، اما یک بار درمان می شوند و یک بار درمان می شوند. اتفاق می افتد. آنتی بادی دارد، این آنتی بادی ها در بچه ها به نوعی واکنش نشان می دهند، مثل آلرژی یا واکنش در بدنشان است. MIS-C در حال حاضر یک نهاد آگاه در کشورهایی است که اوج Covid-19 در آنها به پایان رسیده است.

عوارض COVID MIS-C عوارض COVID MIS-C در کودکان

این سندرم نادر است و زمانی رخ می دهد که عفونت از بین می رود و آنتی بادی هایی در بدن کودک علیه COVID-19 ایجاد می شود که شروع به ایجاد واکنش آلرژیک به اندام های داخلی کودک می کند، و پزشکان می گویند که اگرچه نادر است، اما درک MIS-C قابل درک است. قبل از موج کووید-۱۹ بلافاصله پس از آن. اگرچه درصد کمی است، اما نیاز به بررسی عمیق دارد. قبل از موج بعدی به درک روشنی نیاز است.» به دلیل اپیدمی کرونا، مردم در حال حاضر از مشکلات عدیده ای رنج می برند و اکنون دیگر بیماری های پاهای آنها کم کم در حال گسترش است. بنابراین، بسیار مهم است که ما در حفظ امنیت فرزندان خود نیز تلاش کنیم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/