Denzel Mims خطاب به ترکیب عجیب Jets: "مزاحم"

Denzel Mims خطاب به ترکیب عجیب Jets: “مزاحم”


حماسه Denzel Mims Jets عجیب بود. عجیب بود که بازیکن درجه دو انتخاب شده در دور دوم توسط مدیر کل فعلی زمین را ندید. یک گیرنده سریع و طولانی که از حاشیه تماشا می کرد عجیب بود زیرا مهاجم تازه کار سلاح های خود را بررسی می کرد.

از چه صفتی استفاده خواهد کرد؟

میم روز پنجشنبه در اظهارنظرهای اولیه عمومی خود در مورد فصلی که کمتر تغییر کرد و بیشتر هرگز از سر نگرفت گفت: “خوب ، اوضاع فرق کرده است.”

در دو بازی که در این فصل در ترکیب فعال شرکت کرد ، میمس در 13 بازی که در آن پاس دریافت کرد ، میدان را دید. این تکمیل در هفته 1 انجام شد – و 40 یارد طول کشید زیرا او به عنوان تهدیدی عمودی درخشید. اما پس از آن نوع استعدادی که یک تیم می خواهد خوب ببیند یک خراش سالم برای دو هفته بود.

او هفته گذشته برگشت اما تنها 10 بازی در زمین نداشت.

میمس ، ستاره سابق بایلور که عادت به نیمکت نشینی ندارد ، می گوید: “البته این خسته کننده است. من یک بازیکن رقابتی هستم.” اما همه اش خوب نیست. ”

دنزل میملر
بیل کاسترون

جت ها دلایل متعددی برای ناپدید شدن وی به مردم دادند و میمس گفت که آنها “کار بزرگی” در ارتباط با آنچه مربیان برای بازی با او باید ببینند انجام دادند.

او نمی خواست منظورش را به اشتراک بگذارد.

میمس گفت: “من می دانم آنها چه می خواهند.” “من هر کاری که بتوانم انجام می دهم تا همه چیز را درست انجام دهم و آنچه را که آنها می خواهند به آنها بدهم.”

گام بعدی در این حماسه بسیار چشمگیر خواهد بود زیرا انتظار می رود که الیا مور ، منتخب دور دوم 2021 ، روز یکشنبه از یک تکان برگشت و کوری دیویس و کیلان کول شروع کنند. براکستون بریوس یک گیرنده پرکار است اما مهمتر از همه این است که او ضربات خود را که راهی برای بازی در روزهای یکشنبه است باز می گرداند. حتی گیرنده جف اسمیت ، که دچار ضربه مغزی شد اما در مقطعی برمی گردد ، این فصل به دلیل نقش ویژه تیمش پیش از میمس بازی کرد.

Jets راهی برای لباس پوشیدن Mims در هفته گذشته پیدا کرد ، اما این خیابان ممکن است این هفته یا در آینده نزدیک در دسترس نباشد.

آیا میمس ، ارزش توانایی او در بازی بزرگ ، تا ماه نوامبر به جایی دیگر می رود؟ 2 دوره مبادله؟

میمس گفت: “من نگران این موضوع نیستم.”

جت ها اعلام نکردند که نوبت او مجازات کننده است و میمس این ایده را رد کرد. در عوض ، او به بازی خارج از فصل خود با مسمومیت غذایی اشاره می کند ، که باعث شد وقت خود را در OTAs و 20 پوندی که او می گوید دوباره به دست آورد هزینه کند.

جت
دنزل میملر
AP

زمان دور از میدان و سناریوی تهاجمی جدید افتضاح بود.

“من از نظر جسمی نمی توانستم کاری انجام دهم. من دائماً در طول روز و هر روز در حال پرتاب کردن بودم. ” “من فقط سعی می کردم زنده بمانم.”

او می گوید که قبل از اصلاح خود نزدیک است به طور کامل برگردد: “فکر می کنم من آنجا هستم.”

ظاهراً جت ها مخالف هستند و دلایل مختلفی را برای عدم بازی ذکر کرده اند ، از بیماری شروع کرده و از بقیه اتاق پذیرش عقب افتاده اند. علاوه بر این ، اظهاراتی مبنی بر اینکه میم در هر موقعیت دریافت کننده کاملاً راحت نیست – شاید به دلیل زمان از دست رفته – و او در تیم های ویژه بازی نمی کند و بنابراین حوصله اش سر می رود.

مربی رابرت صالح تیم تحویل گیرنده را تحسین کرد و گفت که او برای جو داگلاس به خاطر تدوین عمق و استعدادش اعتبار دارد. با این حال ، جالب است که دومین بازیکن داگلاس که در دوران رژیم خود از تیمش استفاده کرد ، نتوانست در تیمی قرار بگیرد که هدفش صعود به این مرحله بود ، نه پلی آف.

پس از یک مصدومیت از ناحیه همسترینگ ، شش بازی برای او هزینه شد ، میمس فصل جدیدی را در حمله از آدام گاز تجربه کرد (23 بازی برای 357 یارد در 9 بازی) در حالی که دو و میدانی را نشان می داد که به سطح NFL رسید. ممکن است مهاجم به سیستم هماهنگ کننده مایک لافلور ترجمه نشده باشد.

میمس گفت که او روی یادگیری دفترچه بازی و تمرینات خوب (که صالح اخیراً از آنها تمجید کرده است) تمرکز می کند و سعی می کند از تیم خود از حاشیه حمایت کند.

او امیدوار است که این هفته این نقش را بر عهده نگیرد ، اما عدم قطعیت و بازی اعداد وجود دارد که به نظر مثبت نمی رسد. او ممکن است عجیب ترین مرد در عجیب ترین وضعیت اطراف جت ها باشد.

آیا او شنیده است که آیا او بخشی از بازی روز یکشنبه مقابل شاهین در لندن خواهد بود؟

میمس گفت: “من نکردم.” از این به بعد باید بازی کنم. »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *