Alamo Drafthouse Lower Manhattan 18 اکتبر باز می شود

Alamo Drafthouse Lower Manhattan 18 اکتبر باز می شود


اولین مکان مورد انتظار Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود – از روز دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse در خیابان 28 آزادی در منطقه مالی ، منهتن تحتانی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل شرکت Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما در تمام این موارد ما به آینده این صنعت اعتقاد داشتیم.” گفت. افتتاح تئاتر منهتن ما بیانگر این اعتقاد ماست که مخاطبان همیشه به دنبال تجربیات سینمایی بالا و مشارکتی مانند ما هستند. “

سالن سینمای 14 صفحه و 598 صندلی ، سومین لوکیشن Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله لوکیشن در مرکز شهر بروکلین و یونکرز ، که در سال 2016 افتتاح شد. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، که دارای یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و یک نوار است که توسط RZA قبیله وو-تانگ طراحی و تنظیم شده است.

چند روز اول به عنوان یک “گشایش سبک” برای مکان پایین منهتن در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، به مهمانان تخفیف های ویژه ای در انتخاب غذاها و نوشیدنی های غیر الکلی داده می شود ، زیرا کارکنان به آموزش ادامه می دهند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین میزبان اتاق مطبوعات است که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، بار و فضای رویداد ویژه همه در یک” توصیف شده است. این شامل آرشیوی از “بیش از 60،000 تابلو تبلیغاتی حروف چاپ شده از دهه 1930 تا 1980” ، کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از میز چاپ واندرکوک 1938 ، و یک بار با 48 آبجو پیش نویس و مقدار زیادی شراب و شراب است.

فلش

عکس بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

فیلم های پرفروش بزرگ انتظار کرایه (زمان برای مرگ وجود ندارد ، زهر: کشتار کنید ، هالووین می کشد) و هندهای جدید را جشن گرفت (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اول نشان داده می شود. اول از همه ، آنها محل جدید خود را در نیویورک راه اندازی می کنند و مجموعه ای از فیلم های مربوط به نیویورک را انتخاب می کنند. آنها هر دهه فیلمی را انتخاب می کردند که از دهه 20 شروع می شد و می توانید سریال زیر را مشاهده کنید.

کارت پستالی از Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

از 18 اکتبر

سریع (1928)

KING KONG (1933)

در شهر (1949)

از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

پای برهنه در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

ghostbusters (1984)

اعتیاد (1995)

از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

BABY OF SHIVA (2020)

و در نهایت ، آنها برای تعطیلات با مجموعه ای از فیلم های کلاسیک شکرگزاری و کریسمس آماده می شوند. هواپیماها ، قطارها و خودروها ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ملی ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooged ، Batman Returns ، St. لویی ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، کریسمس سیاه ، کد شماره سانتا ، و کارولبه جزئیات این نمایش ها متعاقباً ارائه می شود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت اعلام ورشکستگی کرده و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله پرچمدار خود در آستین را برای همیشه تعطیل کرده است. Alamo Drafthouse در مارس 2021 برای فصل 11 در حالی که در تلاش بود تا در بحبوحه همه گیری زنده بماند ، تقاضا کرد و سرانجام به اندازه کافی بهبود یافتند و اعلام کردند که پنج مکان جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند ، باز خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *