۵ وبلاگ برای پیگیری سلامت زنان – انجمن سلامت زنان | ارائه دهندگان سلامت زنان در کانزاس سیتی، شرکای سلامت زنان


۵ وبلاگ سلامت زنان را دنبال کنید

۷ ژانویه ۲۰۲۲

اشتراک در وبلاگ های سلامت زنان یکی از بهترین راه ها برای مطلع شدن از هر موضوعی زیر نور خورشید است. در مورد وبلاگ های سلامت زنان، می خواهید مطمئن شوید که وبلاگ هایی که می خوانید در مورد کیفیت اطلاعاتی که ارائه می کنند، خردل را کاهش می دهند. ضروری است که منابع توصیه ها و توصیه های بهداشتی شما ۱۰۰% قابل اعتماد باشد – زیرا رفاه شما با نکات یا توصیه هایی که به آنها اهمیت می دهید یا در زندگی خود گنجانده اید مرتبط است.

آیا به سلامت زنان علاقه مند هستید؟ برای پیگیری این ۵ وبلاگ سلامت زنان را بررسی کنید

وبلاگ انجمن سلامت زنان

را WHA. وبلاگ زنده و سرحال. ما پست های وبلاگ مرتبط را به طور مرتب منتشر می کنیم و از شما دعوت می کنیم که وبلاگ خود را برای خواندن مطالب جدید هر ماه نشانه گذاری کنید. تنها چیزی که ما را منحصر به فرد می کند این است که همه ما ارائه دهندگان خدمات زن هستیم و متعهد به ارائه مراقبت های شخصی و حرفه ای به شما هستیم و بیماران ما احساس می کنند این بسیار عالی است.

علاوه بر وبلاگ ما، در اینجا چند مورد است که ما آنها را دوست داریم و به آنها اعتماد داریم و اغلب به طور منظم پیوندهایی به آنها ارائه می دهیم:

سلامت زنان Mag.com

ما این وبلاگ را دوست داریم، زیرا اگرچه مقالات بهداشتی آنها به خوبی تحقیق شده و آموزنده است، اما آنها همچنین شامل برخی از موضوعات “غیرمنطقی” در مورد سلامت هستند. به عنوان مثال، در همان گروه از وبلاگ‌ها که می‌توانید «کاهش وزن در مقابل کاهش چربی – به هر حال چه تفاوتی دارد؟» بخوانید. و «به گفته پزشکان، ۳۰ بررسی سلامتی که هر زن بالای ۴۰ سال به آن نیاز دارد»، همچنین توصیه های معمولی در مورد «چگونه با پر کردن بدن خالی خود وزن کم کنید» و آخرین اخبار رژیم غذایی وجود دارد. در مجموع، مجموعه ای بسیار جامع از اطلاعاتی دارد که اکثریت زنان به دنبال آن هستند.

زنان سالم

این سایت و وبلاگ غیر انتفاعی به ارائه توصیه های بهداشتی و نظرات تخصصی در مورد زندگی به طور کلی تأثیرگذار بر زنان مدرن اختصاص دارد. این ممکن است مانند یک وبلاگ در مورد افسردگی پس از زایمان یا مراقبه به نظر برسد. یا ممکن است بسیار خاص باشد و موضوعاتی مانند سلامت دهانه رحم و آگاهی یا اینکه سگ ها چگونه می توانند برای سلامت جسمی و روانی ما مفید باشند. باز هم، مانند womenshealthmag.com، از لحن و روایتی لذت خواهید برد که خواندن آن آسان تر از بسیاری از منابع وبلاگ بالینی است، اما همچنان اطلاعات مهم و دقیق را به اشتراک می گذارد.

صحبت از سلامت زنان

این وبلاگ در ابتدا توسط هالی تاکر، MD، که اتفاقاً مدیر مرکز متخصص سلامت زنان در کلینیک کلیولند است، اداره می شد. به عبارت دیگر، می توانید مطمئن باشید که اطلاعات اینجا بر اساس حقایق علمی اثبات شده مبتنی بر شواهد است. علاوه بر موضوعات بسیار خاص، اطلاعات و راه حل های کلی تری نیز برای انواع «چیزهای» روزمره ای که همه ما با آن مواجه می شویم، پیدا خواهید کرد، مانند خستگی در دوران یائسگی، برخورد با کودکانی که هنوز بستری هستند، آپنه خواب، درمان (برای خود یا همسرمان) و غیره. در حالی که اطلاعات مستقیماً از دهان متخصصان پزشکی می‌آید، متوجه می‌شویم که نشریات به گونه‌ای نوشته شده‌اند که آنها را جذاب و درک آسان نگه دارند.

Mindbodygreen المرأه سلامت زنان

شعار Mindbodygreen “جایی که روح با علم ملاقات می کند” است و مملو از مقالاتی است که از سلامتی الهام گرفته شده و توسط تحقیقات پشتیبانی می شود. می‌توانید از دسته‌های مختلف، از جمله ذهن آگاهی، سلامت، غذا، حرکت، زیبایی و خیر اجتماعی انتخاب کنید. در دسته بندی سلامت زنان، موضوعاتی مانند “چگونه بر اساس مرحله چرخه قاعدگی خود به گفته پزشک غذا بخوریم” و “آیا در خطر ابتلا به پوکی استخوان هستید؟ حقایق اینجاست؟” را خواهید یافت. نیز فراهم می کند برنامه های تغذیه ای کاربردی و کلاس های آنلاین تناسب اندام.

هنوز پاسخ های مورد نیاز خود را پیدا نکرده اید؟ آیا سوال خاصی در مورد سلامتی یا بارداری دارید؟ برای تعیین قرار ملاقات امروز با تیم در Women’s Health Associates تماس بگیرید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

رژیم لاغری سریع