۵ نکته سریع برای انجام دستور العمل های رژیم غذایی مایعات

زمانی که رژیم دارید، بار کافی برای شماست، بنابراین درست است که نکات سریعی را برای دستور العمل ها بدانید-دستورالعمل های رژیم غذایی مایعات را دقیق بدانید. همانطور که می دانید هضم غذای جامد به مراتب طولانی تر از هضم غذای مایع است. و بنا به دلایلی، بسیاری از مردم بر این باورند که آب، شیر، یا سوپ‌های شفاف، تنها سوپ‌هایی هستند که می‌توانید در رژیم غذایی مایع مصرف کنید. حالا، خواهید دید که واقعاً اینطور نیست. شما در حال حاضر رژیم دارید، پس چرا از این رژیم رنج می برید؟

برای یک چیز، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را به صورت جایگزین در یک لحظه آماده کنید. اما ابتدا باید در نظر داشته باشید که رژیم غذایی شما باید دارای مواد مغذی مورد نیاز بدن شما باشد. به همین دلیل به آنها مایعات سالم می گویند. آنها نه تنها پر کننده هستند بلکه راضی کننده نیز هستند.

نکته شماره ۱: آب میوه، پانچ میوه یا پوره هایی وجود دارد که می توانید برای کاهش وزن با آنها آزمایش کنید. ترکیب های مختلف میوه ها را امتحان کنید. می‌توانید عسل را اضافه کنید تا کمی طعم و مزه به شیرینی‌تان بدهد.

نکته شماره ۲: دستور العمل های سوپ خود را ایجاد کنید. اگر برنامه غذایی هفت روزه سوپ سبزیجات دارید، می توانید مواد مختلفی را امتحان کنید. برای هر سبزی انتخاب شده، مثلاً سوپ کدو تنبل، می توانید از چاشنی های خوش طعم مانند سیر یا ریحان استفاده کنید. برای کمک به کاهش وزن سریع، سرکه سیب رایج ترین انتخاب است.

نکته شماره ۳: اگرچه شما در رژیم غذایی مایع هستید، اما راهی برای خوردن مرغ با طعم کامل آن وجود دارد. ساده است. استخوان ها را خارج کرده و سپس مرغ را در مخلوط کن ریز مخلوط کنید. در حین جوشیدن ادویه ها را اضافه کرده و سرو کنید. به این ترتیب، می توانید یک رژیم غذایی مایع مناسب از مواد مغذی متعادل را حفظ کنید.

نکته شماره ۴: بله، رژیم غذایی شما می تواند آن دسته از میلک شیک ها و بستنی هایی را که می خواهید نیز داشته باشد. یعنی اگر از شیر بدون چربی استفاده کنید. وقت بگذارید و از اسموتی های ماست میوه ای نیز لذت ببرید. سپس، همه آنها را به لیست دسرهای سالم اضافه کنید.

نکته شماره ۵: آخرین نکته و مهمترین عنصر دستور العمل های رژیم مایعات آب است. در حین رژیم غذایی، همیشه مقدار زیادی آب بنوشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر