۳ چای بلرینا – آنچه را که دوست دارید بخورید و از دست بدهید

اگر می خواهید در طولانی مدت لاغر شوید، باید قوانین قدیمی رژیم غذایی آهنی را فراموش کنید. اکنون متخصصان می گویند که منطقی نیست سعی کنید تغییرات شدیدی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید که نتوانید به آن پایبند باشید. پایبندی به برنامه های منوی بسیار محدود کننده دشوار است. در عوض، باید یاد بگیرید که چگونه بخش معقولی از غذاهای مورد علاقه خود را در رژیم غذایی خود بگنجانید و چگونه یک نوشیدنی رژیمی خوب مصرف کنید که به کاهش وزن شما کمک کند بدون اینکه واقعاً از خوردن غذای مورد علاقه خود صرف نظر کنید.

اکنون می توانید آنچه را که دوست دارید بخورید و از دست بدهید – با افزودن روزانه سه فنجان ۳ فنجان چای بلرینا به رژیم غذایی معمولی خود. این یک چای سبز است که دارای موادی است که شما را لاغر و لاغر می کند. چای چربی های اضافی را کاهش می دهد و حتی پوست شما را جوان تر و درخشان تر می کند. این چای با گیاهان و مواد طبیعی تهیه شده است و برای افراد در هر سنی مناسب است. این نوشیدنی رژیمی حتی توسط بسیاری از کارشناسان و پزشکان توصیه می شود زیرا حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی مضر نیست. فرمول ایمن نه تنها به شما کمک می کند لاغر بمانید بلکه به شما انرژی می دهد. اثرات طولانی مدت است و نوشیدنی برای همه مناسب است.

جدای از این چای، چند راهکار هوشمندانه برای درست غذا خوردن وجود دارد. اگر می خواهید لاغر شوید، باید چربی کمتر و کالری کمتری مصرف کنید. این چای چربی های اضافی را از بین می برد، بنابراین می توانید هر چیزی را که می خواهید بخورید، اما اگر می خواهید مطمئن شوید که کالری و چربی بیش از حد مصرف نمی کنید، این چیزی است که باید رعایت کنید:

هر روز، شما باید ۶ تا ۱۱ وعده نان، غلات، برنج و ماکارونی داشته باشید (که در آن یک وعده ممکن است یک تکه نان، یک اونس غلات خشک یا ½ فنجان غلات، برنج یا ماکارونی پخته شده باشد). غلات کامل را انتخاب کنید که حاوی فیبر بیشتری نسبت به تصفیه شده است.

هر روز ۳ تا ۵ وعده سبزیجات میل کنید (که در آن یک وعده ممکن است یک فنجان سبزیجات برگدار خام، ¾ فنجان آب سبزیجات یا ½ فنجان سبزیجات خام پخته یا خرد شده باشد). طیف گسترده ای را انتخاب کنید تا مطمئن شوید تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را دریافت می کنید.

از چربی ها کم استفاده کنید و آنها را تا ۳۰ درصد کالری نگه دارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر