3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای حفظ انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، داشتن انگیزه و انگیزه یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها ، من متوجه شدم که انگیزه چیزی نیست که فقط به شما می آید. این یک دکمه جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما راه های ساده ای وجود دارد که اگر آماده تغییر واقعی هستید ، انگیزه خود را حفظ کنید!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما تلاش (یا دوباره) چیز جدیدی می تواند بسیار ترسناک باشد. من از “شکست” های گذشته وحشت داشتم و احساس می کردم نمی توانم این کار را انجام دهم. حتی تصور کاهش 10 کیلو ، چه برسد به 45 کیلو ، غیرممکن به نظر می رسید! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و همچنان آن را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خود را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را تکمیل می کنید ، نظر شما تغییر می کند.

حتی چیزی به سادگی رسیدن به یک هدف کوچک ، نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز به شما انگیزه فوری می دهد!

2. منبع واقعی اطلاعات را بیابید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود تناسب اندام داشته اند بسیار الهام بخش هستند ، اما اینکه زنان در حال مبارزه با وزن بدن خود را متحول می کنند ، قابل توجه است. برای من ، دختران مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) به نظر نمی رسیدند. البته ، من داستانهای آنها را نمی دانستم ، اما من فرضیه آنها آن زمان همیشه ضعیف بودند

من باید منبع واقعی اطلاعات را پیدا می کردم و در آن زمان نمی دانستم که این اطلاعات وجود دارد ، بنابراین من از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده ام ، بلکه به این دلیل است که نگاه کردن به عکس های بدنم در آن لحظه برایم سخت است. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین حسی را تجربه کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش زنهای دیگری بودند که بتوانم آن زمان به آنها نگاه کنم. مشاهده اینکه زنان “عادی” می توانند وزن خود را کاهش دهند ، سالم باشند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و ظاهر سالم ایجاد کنند. سبک زندگی. من این کار را نکردم اما اکنون شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم برای شما با هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند چنین باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را در اینجا تماشا کنید و تغییر و داستان سارا برنده Crop Top Crunch Time را برای افزایش انگیزه فوری ببینید.

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانستید جامعه باورنکردنی از زنان منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF ، انجمن تناسب اندام عشق ما از زنان است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان آمده ایم تا بیایند و دیوارهای خود را خراب کرده و به یکدیگر قدرت دهند. خام ، صادق و در برابر برخی از عمیق ترین ناامنی های خود با یکدیگر آسیب پذیر هستیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

مسئولیت و حمایت واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! افرادی که کاملاً می دانند چرا ما تغییرات را ایجاد می کنیم همیشه خانه نیستند. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم باز می دارند ، زیرا آنها کاملاً با آنچه که در آن راحت هستند متناسب نیستند. اما این سفر متعلق به شماست! برای ایجاد قدرت و اعتماد به نفس که سزاوار آن هستید ، باید با زنانی ارتباط برقرار کنید که این را درک کرده و شما را به دست آورند!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *