۳ تعلیق ۳ ماهه کارخانه های فولاد رد شد


به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت نیرو، سید رسول خلیفه سلطانی در انجمن فولاد ایران با بیان اینکه تعطیلی سه ماهه کارخانه سنگ آهن به دلیل قطعی برق بوده است، گفت: سوء تفاهمات در مورد فولاد وجود دارد. نامه اتحادیه به وزارت اسکاتلند.”

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان فولاد ایران ضمن تشریح جزئیات نامه این اتحادیه به وزارت صمت گفت: آیا. این کار را انجام می دهیم.

*صنایع کشور در سایه برق رسانی بدون وقفه سالانه ۷ تا ۸ درصد رشد را تجربه می کنند.

وی با اشاره به وضعیت صنعت سنگ آهن در سال گذشته گفت: متأسفانه سال گذشته و دولت قبل محدودیت های انرژی را برای صنعت سنگ آهن اعمال کردند، اما امسال با هماهنگی در تلاش هستیم این موضوع را مدیریت کنیم.

خلیفه سلطانی افزود: اگر رسانه های معاند قصد دارند اخبار ناگواری از وضعیت صنعت کشور منتشر کنند، باید ضربه خورد.

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: صنعت برق کشور صنعتی پر رونق است و هر ساله با محدودیت هایی روبه رو هستیم که با افزایش مصرف مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه صنعت فولاد کشور مانند سایر صنایع مانند پتروشیمی سالانه بین ۵ تا ۶ درصد رشد می کند که باعث افزایش مصرف می شود و در کجای دنیا اینقدر داریم؟ “

* تلاش وزارت نیرو زمینه ساز کاهش مشکلات صنعت فولاد است

خلیفه سلطانی با قدردانی از دستگاه سیاستگذار حوزه برق گفت: تلاش وزارت نیرو برای کاهش معضل نابرابری در تولید و مصرف برق با تفاهم مشهود است. با مشتریان صنعتی «وضعیت پارسال تمام شد.

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: ما به عنوان انجمن صنعت فولاد در تلاش هستیم تا سطح هماهنگی را با بخش دولتی افزایش دهیم. بهبودی یک ماهه در تابستان برای به حداقل رساندن تأثیر منفی سال گذشته.

* تعامل اتحادیه فولاد و وزارت نیرو به طور کامل برقرار شده است

وی افزود: بحث تعمیرات باید به صنایع کوچک و متوسط ​​فولاد کشیده شود و وزارت نیرو در نظر دارد با همکاری وزارت صمت و بخش خصوصی مشکلات این حوزه را کاهش دهد.

مسئولان اتحادیه می‌گویند: تعامل اتحادیه فولاد با وزارت نیرو مورد توجه همه مخالفان است و تلاش می‌کنیم با کمی سختی شرایط فعلی را حل کنیم.

خلیفه سلطانی به عنوان نماینده کل تولیدکنندگان فولاد، آمادگی داریم تا با کمی مشکل، تصویر و برنامه کلی وزارت نیرو در این زمینه را به طور کامل درک کنیم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید