25 تا از بهترین دستور العمل های کوکی کتو

25 تا از بهترین دستور العمل های کوکی کتو


دوستدار کودک

از بیسکویت شکلاتی کتو گرفته تا بیسکویت کره بادام زمینی بدون قند ، اینها دستور العمل های کوکی کتو بهترین هایی هستند که پیدا خواهید کرد!

دستور تهیه کوکی های کتو تصویر روی جلد
قابل اعتماد و متخصص:
  • 25 دستور تهیه کوکی کتو برای تهیه در خانه
  • سوالات متداول در مورد کوکی های کم کربوهیدرات

من شیرینی دوست دارم! کنترل بخش ها بسیار آسان است – فقط یکی دو مورد را بردارید و بقیه را برای بعد ذخیره کنید. بعلاوه ، راههای مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را کتوپسند سازید.

وقتی احساس می کنم به یک صبحانه شیرین احتیاج دارم ، دوست دارم یک کوکی خوشمزه درست کنم. معمولاً عطش قند را برطرف می کند و باعث می شود احساس کنم یکی از خوراکی های مورد علاقه ام را رها نمی کنم.

بسیار مهم است که راهی پیدا کنید تا غذاهای مورد علاقه خود را کم کربوهیدرات کنید. هنگامی که هنوز می توانید غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و در کتوز بمانید ، وسوسه نخواهید شد که مقدار زیادی کربوهیدرات مصرف کنید.

همه 25 دستور العمل کوکی های کتو در این لیست کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. همه آنها را امتحان کنید! برخی از آنها کربوهیدرات ندارند و برخی دیگر راهی آسان برای ترک هر زمان که شکلات می خواهید هستند.

1. بیسکویت با آرد نارگیل بدون گلوتن

این کوکی های آرد نارگیل نسبت به کلوچه های سنتی از آرد کمتری استفاده می کنند و بسته بندی آنها برای ناهار یا خوردن در سفر بسیار آسان است. علاوه بر این ، تهیه آنها به قدری آسان است که می توانید مقدار زیادی از آنها را هنگام تهیه بقیه غذای خود در هفته تهیه کنید.

کوکی ها با آرد نارگیل در بشقاب های خاکستری

2. کوکی های کیتو

وقتی چیزی شیرین یا یک دسر واقعاً ساده می خواهید ، این کوکی های کباب کتو سر جای خود قرار می گیرند. آنها با آرد بادام ، کره و قند جایگزین قنادی تهیه می شوند.

کوکی های آسان با کره کتو در یک بشقاب

3. کوکی های شکلاتی با 5 ماده تشکیل دهنده آسان با کره بادام زمینی

تنها با 4 گرم کربوهیدرات خالص در هر کوکی ، می خواهید از چند عدد از این کوکی های شکلاتی با کره بادام زمینی کتو لذت ببرید. آنها بدون آرد تولید می شوند و طعم غنی دارند. آنها یکی از دستور العمل های محبوب کوکی کتو در این لیست هستند!

بیسکویت شکلاتی با کره بادام زمینی

4. کوکی های شکلاتی سالم شکلاتی

وقتی شکلات می خواهید ، این کوکی های کدو سبز شکلاتی واقعاً سر جایش قرار می گیرند! آنها با کدو سبز رنده شده ، پودر کاکائو و تکه های شکلات بدون قند تهیه می شوند.

دستور پخت کوکی کدو سبز

5. کوکی های بدون گلوتن اورئو

باورتان نمی شود که این کوکی های ساندویچی خوشمزه کتو دوست هستند! این کوکی های Oreo بدون گلوتن با 2 بیسکویت شکلاتی و یک خامه پنیر خامه ای خوشمزه تهیه می شوند. من عاشق ایجاد دستور العمل هایی برای کوکی های کتو هستم که طعم آنها شبیه غذاهای مورد علاقه من از فروشگاه است.

کوکی کتو اورئوس

6. کلوچه های کره بادام زمینی بدون پخت

این بیسکویت های کره بادام زمینی بدون پخت حاوی آنقدر پروتئین و چربی های سالم است که در واقع به شما کمک می کند در کتوز بمانید. به علاوه ، آنها یک ماده شگفت انگیز برای بحران اضافی دارند – دانه کدو تنبل!

کتو بدون پخت بیسکویت

7. کوکی های مرنگ بدون شکر

برای طعم و بافت کاملاً متفاوت ، چند بیسکویت بدون قند درست کنید. چیزی که در مورد این کوکی ها شگفت انگیز است این است که آنها در هر کدام 0.1 گرم کربوهیدرات خالص دارند. آنها تقریباً 0 گرم کربوهیدرات خالص هستند!

بیسکویت بدون مرنگ بدون شکر

8. بیسکویت ایتالیایی با آرد فندق

آرد فندق طعم واقعی این بیسکویت های ایتالیایی را می دهد و هر کوکی فقط 0.4 گرم کربوهیدرات خالص دارد! بهترین چیز در مورد این کوکی ها این است که آنها بر اساس یک کوکی ایتالیایی به نام Brutti Ma Buoni ساخته شده اند که به معنای واقعی کلمه “زشت اما خوب” ترجمه می شود.

فندق-کوکی-بستن

9. کتو زنجبیل Snaps

ایده دیگر برای بیسکویت بدون گلوتن و قند کتو زنجبیل است. آنها ادویه ای آرام بخش با کمی ملاس دارند. در حقیقت ، احتمالاً این را به دستورهای کوکی Pinterest خود اضافه می کنید – بسیار خوب هستند!

بیسکویت نرم با زنجبیل بدون گلوتن

10. کوکی های کم کربوهیدرات با کره بادام زمینی

این بیسکویت های کره بادام زمینی با آرد نارگیل غنی شده است که فیبر و چربی های سالم بیشتری به آنها می دهد. علاوه بر این ، آنها درست مانند کوکی های سنتی کره بادام زمینی طعم دارند ، اما بدون افزودن شکر.

کلوچه های بادام زمینی کم کربوهیدرات با آرد نارگیل

11. کوکی ها با چیپس شکلات از آرد نارگیل

این بیسکویت ها با چیپس شکلاتی کتو هنگام پخت بوی آسمانی می دهند! آرد نارگیل بافتی کاملاً نرم و جویدنی به آنها می دهد و با طعم شیرین و شیرینی که من با کوکی ها دوست دارم پخته می شوند.

بیسکویت شکلاتی آرد نارگیل را با شیر سرو کنید

12. کوکی های کدو تنبل بدون گلوتن

همه کوکی ها به تخم مرغ احتیاج ندارند! این بیسکویت کدو تنبل نرم و جویدنی است و کاملاً بدون تخم مرغ درست می شود. اگرچه ادویه کدو تنبل طعم پاییزی دارد ، اما در تمام طول سال از آن لذت می برم.

بیسکویت کدو بدون گلوتن بدون تخم مرغ با ژلاتین

13. کوکی ها با آرد نارگیل و زغال اخته

این کوکی های خوشمزه حاوی 0.8 گرم کربوهیدرات خالص در هر کوکی است! آنها طعم طراوت طعم پرتقال را با زغال اخته ترش مخلوط می کنند. این زوج بدون شک عالی هستند.

آرد نارگیل بدون گلوتن و کم کربوهیدرات نارنج

14. کوکی های آجیل شکلاتی سفید Macadamia

کوکی کلاسیک دیگر کوکی ماکادمیا شکلات سفید است. وقتی از چیپس شکلات سفید بدون قند استفاده می کنید ، میزان کربوهیدرات را بسیار پایین نگه می دارد. این بیسکویت ها در قسمت پایین ترد و در وسط آن جویدنی هستند – فوق العاده هستند!

بیسکویت های کم کربوهیدرات شکلات سفید با آجیل ماکادمیا

15. بیسکویت نارگیلی با کره قهوه ای

اگر طعم غنی تری را ترجیح می دهید ، این بیسکویت های نارگیلی را با کره قهوه ای امتحان کنید. آنها با خاشاک نارگیل شیرین نشده و طعم عمیق روغن قهوه ای تهیه می شوند.

دستور بیسکویت نارگیل keto lchf کره قهوه ای

16. بیسکویت شکلاتی بدون آرد

برای تجربه ای کاملاً متفاوت ، چند بیسکویت شکلاتی بدون آرد درست کنید. آنها حتی از روغن آجیل استفاده نمی کنند! فقط مقداری چیپس کره بادام زمینی ، پودر کاکائو ، سفیده تخم مرغ و چند ماده دیگر.

خوردن بیسکویت شکلاتی کم کربوهیدرات بدون شکر

17. کوکی های بدون گلوتن با چاپ با مربا

کوکی ها معمولاً تعطیلات کریسمس یا زمستان هستند ، اما آنقدر خوشمزه هستند که می خواهید آنها را در تمام طول سال بخورید. بهترین چیز در مورد آنها یک فنجان مربای تمشک از دانه های چیا در بالا است.

بیسکویت های بدون انگشت بدون اثر انگشت با مربا تمشک کم کربوهیدرات

18. کوکی های کرن بری

زغال اخته تلخ با بادام زمینی برای کلوچه ای که می خواهید در یک جلسه بخورید مشخص شده است. این کوکی های زغال اخته گردویی یک غذای سالم است که می توانید با ناهار بخورید.

شیرینی آرد بادام با زغال اخته و گردو

19. بیسکویت های ساندویچی شیرین بادام زمینی

عکس: KimspiredDIY.com

اگر عاشق کره بادام زمینی هستید ، از این کوکی های ساندویچی کره بادام زمینی واقعا لذت خواهید برد! طعم آنها درست مانند کوکی های کره گردویی است که می توانید در فروشگاه بخرید ، اما کربوهیدرات بسیار کمتری دارند.

شیرینی کم کربوهیدرات با کره بادام زمینی

20. کوکی های کیتو

اعتبار عکس: KeyToMyLime.com

این کوکی های کتو یونجه یکی دیگر از کوکی های آسان غیر پخت است که طعم های شور و شیرین را با هم ترکیب می کند. من آنها را دوست دارم و در عین حال ترد هستند.

کوکی های کتو

21. کلوچه های شکر کتو

عکس: KetoFocus.com

هر تعطیلات دلیلی است برای تهیه مقداری بیسکویت با قند کتو. این دستور غذا بیسکویت های قندی را تهیه می کند که از بیرون نرم ولی ترد هستند ، بنابراین می توانید به راحتی آنها را تزئین کنید.

در واقع ، وقتی من یک کوکی شکر می خواهم ، این یکی از اولین دستور العمل های کوکی کتو است که من استفاده می کنم.

کلوچه های قندی شکل کتو

22. Keto Snickerdoodles

عکس: CassidysCraveableCreations.com

شما ترکیبی از شکر و دارچین را در این کتونی دوست دارید! آنها واقعاً نرم از فر خارج می شوند ، اما تا زمانی که اجازه دهید سفت شوند ، سفت می شوند و خوردن آنها بسیار سرگرم کننده است.

کتو اسنیکردودلز

23. کوکی های بادام زمینی شکلاتی شیرین با میزان کربوهیدرات کم

اعتبار عکس: HomemadeInterest.com

این شیرینی های بادام زمینی کم کربوهیدرات نه تنها شیرین و غنی هستند ، بلکه با یک فنجان کره بادام زمینی بدون قند در داخل آن پخته می شوند. وقتی آنها را گاز می گیرید مانند خوردن آب نبات است!

کلوچه های شکلات کره بادام زمینی

24. کوکی ها با چیزکیک توت فرنگی کم کربوهیدرات

عکس: OurWabiSabiLife.com

وقتی برای چای یا صبحانه به چیزی نیاز دارید ، این کیک ها را با چیزکیک توت فرنگی درست کنید. آنها بافتی شبیه مافین دارند و با توت فرنگی واقعی تهیه می شوند.

کوکی چیزکیک بری

25. کوکی های قهوه کتو

عکس: HealthyLifeTrainer.com

در نهایت ، شما نمی توانید با کوکی های قهوه کتو اشتباه کنید. بله ، آنها واقعاً با قهوه اسپرسو درست می شوند! آنها به شما انرژی می دهند ، بدون اینکه قند در نهایت سقوط کند.

کوکی های قهوه کتو

سوالات متداول در مورد کوکی های کم کربوهیدرات

اکنون که بسیاری از دستور العمل های کوکی کتو را امتحان کرده اید ، در اینجا چند سوال وجود دارد که مردم اغلب در مورد آنها می پرسند. از پخت خود لذت ببرید!

بهترین آرد برای کوکی های کم کربوهیدرات چیست؟

بهترین نوع آرد کم کربوهیدرات برای کوکی های مناسب کتو ، آرد بادام یا نارگیل خواهد بود. در برخی از کوکی ها اصلاً از آرد استفاده نمی شود ، بنابراین دستور پختی پیدا کنید که با سبک زندگی شما سازگار باشد.

آیا می توانم شکلات را در کتو تهیه کنم؟

بله ، می توانید شکلات را در کتو بنوشید! اگر از آن برای پخت استفاده می کنید ، از پودر کاکائو شیرین نشده یا تکه های شکلات بدون شکر استفاده کنید. من دوست دارم چیپس شکلاتم را از ChocZero بخرم.

در کلوچه های کم کربوهیدرات به جای کره بادام زمینی چه می توانم استفاده کنم؟

به جای کره بادام زمینی ، می توانید هر گونه آجیل یا روغن دانه شیرین نشده را جایگزین کنید. برخی از انتخاب های محبوب روغن آفتابگردان یا روغن بادام است.

امیدوارم این دستور العمل های کوکی کتو را دوست داشته باشید! اگر تصمیم دارید آن را امتحان کنید ، در نظرات زیر به من بگویید که مورد علاقه شما کدام است.

me دنبالم کنید فیس بوک،، PINTEREST، و اینستاگرام برای دستورالعمل های ساده KETO.
این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد

کلمات مرتبط:

کتوژنیک
کتوژنیک رژیم مواد غذایی
کتوژنیک چیست
کتوژنیک و ورزش
کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک ویکی پدیا
کتوژنیک کتاب
کتوژنیک مواد غذایی
کتوژنیک عوارض
کتوژنیک لاغری
کتوژنیک اینستا
کتوژنیک ایران
کتوژنیک اهواز
اسموتی کتوژنیک
الکترولیت کتوژنیک
اپلیکیشن کتوژنیک
انواع کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ایران کوک
کتوژنیک به انگلیسی
کتوژنیک چرخه ای
آنفولانزای کتوژنیک
آش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک آنلاین
اسیدهای آمینه کتوژنیک
کتاب آشپزی کتوژنیک
آشپزی کتوژنیک
آدامس کتوژنیک
آرد کتوژنیک
آمینو اسیدهای کتوژنیک
آمینو *** کتوژنیک
کتوژنیک به چه معناست
کتوژنیک برای لاغری
کتوژنیک بدنسازی
کتوژنیک برای سلامتی
بستنی کتوژنیک
برنامه کتوژنیک
برنج کتوژنیک
رژیم کتوژنیک برنامه
رژیم کتوژنیک برای کبد چرب
کتوژنیک پرشتاب
کتوژنیک پروتئین
پیتزا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک پروتئین
بولت پروف کتوژنیک
خمیر پیتزا کتوژنیک
پنکیک کتوژنیک
پیتزای کتوژنیک
پاستا کتوژنیک
کتوژنیک تلگرام
کتوژنیک تشنج
تجربیات کتوژنیک نی نی سایت
تجربیات کتوژنیک
تست کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک چیست
تب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک تبادل نظر
رژیم تثبیت کتوژنیک
جدول کتوژنیک
رژیم کتوژنیک جنگجویان
رژیم کتوژنیک جنگجو
رژیم کتوژنیک چیست
رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک چیه
کتوژنیک چربی
چالش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت
کتوژنیک دایت چیست
رژیم کتوژنیک چیه
رژیم کتوژنیک چند روزه است
حلوای کتوژنیک
ماشین حساب کتوژنیک
هرم کتوژنیک
کتوژنیک خرما
کتوژنیک خرید
لیست خرید کتوژنیک
آیا رژیم کتوژنیک خوب است
یک رژیم کتوژنیک خوب
شیر خشک کتوژنیک
مواد خوراکی کتوژنیک
خربزه کتوژنیک
نان کتوژنیک خرید
رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت
کتوژنیک دکتر کرمانی
کتوژنیک در نی نی سایت
کتوژنیک در ماه رمضان
کتوژنیک در بارداری
کتوژنیک دیابت
کتوژنیک دانلود
دکتر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی
رژیم کتوژنیک دوره ای
رژیم کتوژنیک در شیردهی
رژیم کتوژنیک
کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زهرا شیری
سبک زندگی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی
ژله کتوژنیک
سوپ کتوژنیک
سبزیجات کتوژنیک
سویا کتوژنیک
سبک کتوژنیک
سالادهای کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ساده
انواع سالاد کتوژنیک
سالاد کتوژنیک
سوسیس کتوژنیک
کتوژنیک شاپ
شیرینی کتوژنیک
شام کتوژنیک
شيريني كتوژنيك
شکر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک شیردهی
میلک شیک کتوژنیک
رژیم شوک کتوژنیک
شکلات کتوژنیک
شروع کتوژنیک
کتوژنیک صارمی
صبحانه کتوژنیک
رژیم کتوژنیک صبحانه
نمونه صبحانه کتوژنیک
صبحانه کتوژنیک نی نی سایت
رژیم کتوژنیک صرع
کتوژنیک و صفرا
دستور صبحانه کتوژنیک
نمونه رژیم کتوژنیک صرع
آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد
عوارض كتوژنيك
رژیم کتوژنیک عوارض
آیا رژیم کتوژنیک علمی است
عوارض کتوژنیک نی نی سایت
عوارض کتوژنیک چیست
علم کتوژنیک
عصرانه کتوژنیک
عمل کتوژنیک
عملکرد کتوژنیک
کتوژنیک غذا
غذاهای کتوژنیک
غذاهای کتوژنیک ایرانی
غذای کتوژنیک
غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده
غذای کتوژنیک چیست
کتوژنیک رژیم غذایی
برنامه غذایی کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در اصفهان
فستینگ کتوژنیک
فواید کتوژنیک
رژیم کتوژنیک فست
رژیم کتوژنیک فواید
رژیم فستینگ کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در تهران
فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران
فروشگاه کتوژنیک در کرج
کتوژنیک قهوه
رژیم کتوژنیک قبل از بارداری
قرص کتوژنیک
قوانین کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک قزوین
فروشگاه کتوژنیک قم
کتوژنیک و قند خون
سوپ قارچ کتوژنیک
رژیم قلیایی کتوژنیک
کتوژنیک کرمانی
کیک کتوژنیک
چیز کیک کتوژنیک
شیرین کننده کتوژنیک
کاپ کیک کتوژنیک
کوکی کتوژنیک
کیک کتوژنیک چیست
کتوژنیک و کبد چرب
کتوژنیک گیاهی
رژیم کتوژنیک گیاهخواری
نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی
کتوژنیک یا گیاهخواری
کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت
لاغری کتوژنیک چیست
لازانیا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لاغری
رژیم لاغری کتوژنیک رایگان
رژیم لاغری کتوژنیک چیست
روش لاغری کتوژنیک
نان لواش کتوژنیک
لوکرب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لوکارب
کتوژنیک میوه
کتوژنیک مشهد
کتوژنیک محض
کتوژنیک معنی
محصولات کتوژنیک در تهران
مجازهای کتوژنیک
معنی کتوژنیک چیست
مضرات کتوژنیک چیست
مربا کتوژنیک
کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی
کتوژنیک نمونه
نان کتوژنیک
ناهار کتوژنیک
نان کتوژنیک چیست
نون کتوژنیک
نودل کتوژنیک
رژیم کتوژنیک نمونه
کتوژنیک و دیابت
کتوژنیک و بارداری
کتوژنیک و لاغری
کتوژنیک و بدنسازی
کتوژنیک و کرونا
کتوژنیک و ریزش مو
کتوژنیک و میگرن
هندوانه کتوژنیک
رژیم های کتوژنیک
میوه های کتوژنیک
عکس هرم کتوژنیک
غذا های کتوژنیک
شیرینی های کتوژنیک
هشتگ کتوژنیک
همبرگر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک هدفمند
کتوژنیک یعنی چه
کتوژنیک یعنی چی
یبوست کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک ماهه
صبحانه ی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک هفته ای
رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *