۱۲ مرحله برای خرید هودیا گوردونی ۱۰۰ درصد خالص

مرحله شماره ۱: فقط هودیا گوردونی ۱۰۰% خالص بخرید. ۱۳ گونه شناخته شده از گیاه هودیا وجود دارد، اما تنها هودیا گوردونی حاوی مواد فعالی است که در سرکوب اشتها موثر است. محصولات با برچسب “۱۰۰% طبیعی هودیا” ممکن است حاوی مقدار کمی از گیاه هودیا گوردونی باشد یا اصلا وجود نداشته باشد. مگر اینکه ۱۰۰% هودیا گوردونی بخرید، پول خود را هدر می دهید.

گام ۲: فقط محصولاتی بخرید که از قسمت های هوایی (ساقه) گیاه هودیا گوردونی گرفته شده باشند. این انگشتان گوشتی گیاه هودیا است و قوی ترین قسمت گیاه هودیا برای کاهش اشتها محسوب می شود. تصور می‌شود محصولاتی که حاوی پوست، ریشه یا سایر قسمت‌های گیاه هستند کمتر مؤثر بوده و باعث اتلاف پول می‌شوند.

مرحله شماره ۳: از محصولاتی که حاوی پرکننده ها، افزودنی ها، مواد حجیم کننده یا سایر مواد فعال هستند خودداری کنید. روی برچسب باید قید شود که محصول فقط حاوی ۱۰۰٪ هودیا گوردونی خالص است. از محصولاتی که حاوی «ترکیب اختصاصی» هستند باید اجتناب شود. همیشه برچسب را برای مقدار هودیا موجود در هر دوز بررسی کنید تا مطمئن شوید که مقدار توصیه شده روزانه را دریافت می کنید. از هر شرکتی که در فهرست مواد تشکیل دهنده خود مبهم است یا برچسب محصول خود را به صورت آنلاین نمایش نمی دهد، خودداری کنید.

مرحله شماره ۴: از محصولاتی که حاوی چربی سوز یا سایر محرک ها هستند خودداری کنید. اینها با افزایش میزان متابولیسم شما کار می کنند و عوارض جانبی نامطلوبی دارند. هودیا گوردونی در سرکوب اشتهای شما بدون افزایش متابولیسم بسیار موثر است. هدف شما این است که کالری کمتری نسبت به حالت عادی مصرف کنید و به شما این امکان را می‌دهد که وعده‌های غذایی سالم‌تر و سبک‌تری بخورید.

مرحله شماره ۵: محصول هودیا باید گواهی CITES صادر شده توسط Cape Nature آفریقای جنوبی را نمایش دهد. این گواهی اصالت و کشور مبدا را تایید می کند. این گواهی تضمین می کند که مواد خام مورد استفاده برای پردازش به محصول، هودیای آفریقای جنوبی معتبر هستند. اطمینان حاصل کنید که کپی روی گواهی واضح و خوانا باشد و تقلبی نباشد. CITES مخفف «کنوانسیون تجارت بین‌المللی گونه‌های در حال انقراض جانوران و گیاهان وحشی» است و از آنجایی که گیاه هودیا یک گونه گیاهی حفاظت‌شده است، تنها به صادرکنندگانی که این گواهی را دریافت کرده‌اند می‌توان فروخت. این گواهی همچنین تضمین می‌کند که هودیا به طور قانونی به دست آمده است، بنابراین به سان بوشمن‌ها مطمئن می‌شود که سهم منصفانه‌ای از حق امتیاز خود را پرداخت می‌کنند.

مرحله شماره ۶: علاوه بر مرحله ۵، مطمئن شوید که محصول حاوی گزارش آزمایشگاه مستقلی باشد که از Alkemists Pharmaceuticals یا ChromaDex صادر شده است. تشخیص هودیا گوردونی و سایر انواع هودیا بسیار دشوار است. آزمایشگاه اصل و کیفیت هودیا را در محصول تأیید می کند، و بدون آن واقعاً هیچ راهی برای دانستن اینکه محصولی که خریداری می کنید معتبر و با بالاترین کیفیت است وجود ندارد. می‌توانید مطمئن باشید که همه مارک‌های هودیا ممتاز این گزارش را نمایش می‌دهند، در حالی که «کلاهبرداران» این گزارش را نشان نمی‌دهند. گزارش باید دارای یک Lot Number باشد که تأیید می کند دسته آزمایش شده با Lot Number روی برچسب محصول مطابقت دارد. از شرکت‌هایی که آزمایش‌های داخلی انجام می‌دهند یا از آزمایشگاه‌هایی غیر از Alkemist Pharmaceuticals یا ChromaDex استفاده می‌کنند اجتناب کنید.

مرحله شماره ۷: از محصولاتی که ادعا می کنند حاوی مقادیر زیادی هودیا در هر قرص یا عصاره مایع هستند خودداری کنید. این شرکت ها یا ادعاهای جعلی دارند یا به طور قابل توجهی محصول خود را با پرکننده ها، افزودنی ها یا سایر عوامل حجیم رقیق کرده اند. هودیا گوردونی ۱۰۰٪ خالص گران است و ارزش بازار آن از ۲۷۵ دلار تا ۳۲۰ دلار در هر کیلوگرم است. چیزی که آنها ارائه می دهند بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد. همچنین، مصرف مقادیر زیاد هودیا یک ضایعات است و مانند هر محصول بدون نسخه یا طبیعی، می تواند برای سلامتی شما مضر باشد.

مرحله ۸: از محصولاتی مانند چسب هودیا، آدامس، چای، قهوه و شیک خودداری کنید. اینها فقط حقه هستند و به احتمال زیاد پول شما را هدر می دهند. فعلاً از قرص‌های هودیا و عصاره‌های مایع استفاده کنید- اینها ثابت شده‌اند که کار می‌کنند. هنگامی که برندی را پیدا کردید که کار می کند، همیشه می توانید سایر محصولات آنها را به صورت ترکیبی امتحان کنید.

مرحله ۹: مراقب هر شرکتی باشید که پیشنهاد آزمایشی رایگان برای محصولات هودیا ارائه می دهد. از شرکت‌هایی که از شما می‌خواهند هنگام پذیرش پیشنهاد آزمایشی رایگان آنها، موافقت خود را با دریافت محصول هودیا به‌طور مداوم بپذیرید. این شرکت ها محصول را هر ماه برای شما ارسال می کنند و کارت اعتباری شما را بدون نیاز به شروع مجدد تراکنش ها شارژ می کنند. گزارش شده است که در بسیاری از این پیشنهادات آزمایشی رایگان، هودیا حتی معتبر نبود، و بدتر از آن، تقریباً غیرممکن بود که شرکت‌ها را مجبور به توقف ارسال محصول و صدور صورت‌حساب کارت اعتباری شما در هر ماه کنند. زمانی که زمان سفارش مجدد محصول فرا می رسد، شرکت های معتبر یادآوری های دوستانه ای برای شما ارسال می کنند. شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید دوباره سفارش دهید یا نه، و تراکنش کارت اعتباری را آغاز کنید.

مرحله شماره ۱۰: از شرکت هایی خرید کنید که به شما اجازه می دهند هودیا را تا ۳۰ روز رایگان امتحان کنید و در صورت عدم رضایت کامل از محصول، آن را برای بازپرداخت برگردانید. شما معمولاً ملزم به پرداخت هزینه حمل و نقل برگشتی و در برخی موارد، هزینه کمی برای ذخیره مجدد یا جابجایی هستید. مطمئن شوید که وب سایت شرکت را بررسی کرده و کلیه شرایط و ضوابط مربوط به بازگرداندن کالا را مطالعه کنید. برخی از پیشنهادات فقط در سفارشات یک بطری خوب هستند. از هر شرکتی که خط مشی بازپرداخت مشخصی ندارد دوری کنید. پس از همه، شما می خواهید بتوانید محصول آنها را امتحان کنید تا ببینید آیا واقعاً کار می کند یا خیر.

مرحله شماره ۱۱: یک شرکت تاسیس شده را انتخاب کنید و مطمئن شوید که آنها یک شماره تلفن خدمات مشتری دارند، نه فقط یک آدرس ایمیل. همچنین اعتبار شرکت را با جستجو در اینترنت بررسی کنید – می توانید به سادگی با جستجو در نام تجاری و گنجاندن کلمه “scam” در کادر جستجو، آلودگی های زیادی را در یک شرکت کشف کنید. اگر شرکت در ایالات متحده واقع شده است، برای گزارشی در مورد سابقه بازار شرکت با Better Business Bureau چک کنید. به دنبال «نشان اعتماد» از BBBOnLine یا سازمان معتبر دیگری بگردید و روی آن مهر کلیک کنید تا معتبر بودن آن را تأیید کنید.

مرحله ۱۲: اینترنت مملو از بررسی ها و نمودارهای محصول هودیا است که برندهای برتر را با هم مقایسه می کنند. باید بدانید که برخی از سایت‌های بررسی به گونه‌ای راه‌اندازی شده‌اند که یک نام تجاری را نسبت به سایر مارک‌های رقیب تبلیغ کنند. در واقع، چند سایت، که اغلب در صفحه شماره ۱ در موتورهای جستجو ظاهر می‌شوند، دارای برندهایی هستند که بیشترین تعداد شکایات را به خود اختصاص داده‌اند. همانطور که این سایت‌های بررسی قانع‌کننده به نظر می‌رسند، همیشه باید دقت لازم را انجام دهید و منابع دیگری برای اطلاعات مستقل و بی‌طرفانه پیدا کنید.

و در نهایت، می توانید برای اطلاعات در مورد Hoodia Gordonii به آدرس http://www.PureHoodiaDietPill.com مراجعه کنید. ما همچنین تمام برندهای پیشرو را با استفاده از مراحلی که در این مقاله ذکر شده است مقایسه می کنیم.

حق چاپ ۲۰۰۸ PureHoodiaDietPill.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر