۱۰۰۰۰۰ پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد / یکی به دنبال خدمات ماست نه شهرت


به گزارش خبرگزاری فارس، محمدمهدی اسماعیلی ظهر امروز در جلسه شورای حاکمیت این شهر اظهار داشت: دولت مردمی راهی برای مقابله با مشکلات ندارد و به دنبال راه حل است، با یک جهاد، انقلابی و انقلابی. روحیه مدرسه در دولت وجود دارد، مشکلات حل می شود.

وی به دستاوردهای سفرهای استانداری در حوزه فرهنگی پرداخت و گفت: در سفرهای استانی رئیس جمهور تاکنون حدود ۵۰۰۰ میلیارد تن بودجه در حوزه زیرساخت های فرهنگی تصویب شده است و تلاش خواهیم کرد. استان را نصف کنید – پروژه های فرهنگی در سراسر کشور به یک نقطه قابل توجه است. «بیایید ارائه کنیم.

وزیر اطلاعات و فرهنگ با بیان اینکه حدود ۱۰۰ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، افزود: نیست. شهرت در این راه.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: دولت مردمی همواره خود را موظف به حل مشکلات مردم کل کشور دانسته است، با ما همراه باشید، نگران سلامتی ایشان هستیم.

اسماعیلی تصریح کرد: دولت واگذار شده به آیت الله رئیسی در حوزه اعتماد اجتماعی، روابط اقتصادی، سیاست خارجی و داخلی با مشکلات فراوانی مواجه است و از روز اول دولت مردمی گام های اساسی برای اصلاح و اصلاح برداشته شده است. . حل مشکلات.

وی اصلاح نظام یارانه ها را یکی از گام های اساسی خواند و گفت: دولت مردمی باید بر اساس اطلاعات دقیق در ماه های ابتدایی فعالیت خود روند اصلاح یارانه ها را آغاز کند و نظام یارانه ها در راستای تامین عدالت اجتماعی باشد. درست است. «بهبود سیستم پرداخت یارانه بر شرایط ناعادلانه پرداخت یارانه غلبه کرد.

وزیر اطلاعات و فرهنگ تاکید کرد: متاسفانه بیشتر پرونده های اقتصادی در محاکم مربوط به مشکلات ارز ۵ تومانی است. مردم تخلف می کنند.»

وی گفت: به این ترتیب بیش از ۳۰ درصد منابع با هدررفت مستقیم مواجه بودیم و تا ۳۰۰ کیلومتری مرزهای کشور از یارانه ما استفاده کردند اما یارانه به دست مردم نرسید.

اسماعیلی با اشاره به دستاوردهای دولت مردمی در خصوص وضعیت ویروس کرونا در کشور خاطرنشان کرد: در اوایل دولت مردمی روزانه حدود ۷ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست می دادند، اما امروز این ویروس به این بیماری مبتلا شده است. جلوگیری شده است. واکسیناسیون در سراسر کشور

وی گفت: از سوی دیگر امروز شاهد هستیم که ویروس کرونا همچنان در برخی از کشورهای اروپایی و آمریکایی جان خود را از دست می دهد و آمار تلفات ناشی از کرونا همچنان در آن کشورها بالاست.

ما باید دستاوردهای دولت مردمی را توصیف کنیم

وزیر اطلاعات و فرهنگ ادامه داد: خوشبختانه با اقدامات اولیه، آمار تلفات ناشی از کرونا در کشور ما به حداقل رسیده است، اما رسانه های بیگانه و متعصب نسبت به این رویداد بزرگ و دستاوردهای بزرگ آن سکوت کرده اند. “در مورد صحبت نمی کنم. “

وی با بیان اینکه موظفیم دستاوردهای بزرگ دولت مردمی را بیان کنیم، اضافه کرد: زندگی مردم از همان روزهای اول دولت مردمی به دلیل شرایط سخت اولویت اول و دوم دولت بوده است. دولت در حال تقویت اقتصاد کشور است که در راستای هدفمندی یارانه ها از ابتدا و حذف بهترین ارزها است.

اسماعیلی در پایان درباره ظرفیت های عظیم شهرستان رزن گفت: ما به فضیلت ها و علمای بزرگ شهرستان رزن اذعان داریم. این شهر به علمای بزرگش معروف است و بی شک بسیاری از بزرگ ترین علمای استان از این منطقه آمده اند.

انتهای پیام/۱
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید