۱۰ غذای تشکیل شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا

همراه خود ملاحظه به تحقیق تحقیقاتی جدیدترین کدام ممکن است تأیید می تدریجی شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا باعث انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکثیر سلول های سرطانی تبدیل می شود، در نظر گرفته شده کردم فهرستی اجتناب کرده اند غذاهای تشکیل شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا را تهیه کنم به همان اندازه بتوانید بدانید کدام ممکن است اجتناب کرده اند {کدام یک} اجتناب کرده اند آنها اجتناب کنید.

از واقعیت اینجا است کدام ممکن است اگر بیشتر سرطان ها، دیابت، بیماری قلبی هر دو افزایش وزن نمی‌خواهید، باید روی حیله و تزویر امتحان شده کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند این سم دوری کنید.

با این حال ابتدا، شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا (HFCS) چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا باید اجتناب کرده اند آن اجتناب کرد؟

HFC ها عالی ماده فوق العاده تصفیه شده هستند کدام ممکن است اجتناب کرده اند ذرت به انگشت می آید. فوق العاده خوب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولیدکنندگان داروها غذایی اجتناب کرده اند آن در غذاهای شخصی شناخته شده به عنوان متنوع شکر استفاده می کنند. آنها برای امتحان کردن این فوق العاده سرگرمی زده هستند از HFC ها فوق العاده بودجه تر اجتناب کرده اند شکر استاندارد هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها امکان می دهد ارزش های ساخت محصولات شخصی را کاهش دهند.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است HFC ها توسط انسان فوق العاده تصفیه می شوند، بلعیدن آنها ویژه به ویژه در بخشها بیش از حد برای ما مفید نیست.

در همین جا لیستی اجتناب کرده اند ۱۰ غذای تشکیل شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا موجود است کدام ممکن است باید به همان اندازه حد امکان اجتناب کرده اند آنها اجتناب کنید:

۱. نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر محصولات پخته شده – کلوچه، کلوچه، بیسکویت، کلوچه، پای.

۲. ادویه های استاندارد – سس گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس گوجه فرنگی، به تماس گرفتن تعدادی از ۲.

۳. تمام غذاهای فرآوری شده ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک، گوشت ناهار، زیادی از خورده شدن، شیرین – هر چیزی کدام ممکن است در یک واحد زمینه هر دو کیسه باشد.

۴. همه فست فودها

۵. غلات بسته بندی فله

۶. سودا بهترین قاتل با توجه به HFC ها. فورا مصرف کننده نوشابه را متوقف کنید.

۷. تمام نوشیدنی های شیرین تولید دیگری آب میوه، لیموناد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای خنک.

۸. شیرین ترین ماست

۹. سس سالاد دست و پا گیر

۱۰. بستنی

اکثر این محصولات همگی تشکیل HFC هستند، اگرچه استثناهایی نیز موجود است.

با این حال به طور معمول، ممکن است باید مراقب هر چیزی کدام ممکن است ساخت تبدیل می شود (در مقابل همراه خود انبساط عالی گیاه هر دو درخت) باشید.

امکان های شربت ذرت با بیرون فروکتوز بالا در اکثر طبقه بندی کردن هایی هستند کدام ممکن است در بالا با توجه به آنها صحبت کردم، با این حال ممکن است باید یاد بگیرید کدام ممکن است برچسب داروها تشکیل دهنده روی همه محصولات پر شده با شخصی را بیاموزید. اگر در چیزی HFCS وجود داشته باشد، معادل در این زمان روی برچسب خاص تبدیل می شود.

غذاهایی کدام ممکن است ۱۰۰% طبیعی توسط USDA تایید شدند باید گمشده HFC باشند. با این حال مراقب هر چیزی باشید کدام ممکن است اعلام کردن می تدریجی “خالص” است از USDA این محصولات را ترتیب نمی شود.

اگر بهزیستی ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌تان برایتان حیاتی است، باید به هر قیمتی اجتناب کرده اند غذاهای تشکیل شربت ذرت همراه خود فروکتوز بالا اجتناب کنید. هیکل ممکن است فوق العاده سپاسگزار {خواهد بود}.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر