یک گروه ۱۵ نفره توزیع کننده مواد مخدر در گیلان دستگیر شدند


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، سردار عزیزالله مالکی عصر دیروز در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پلیس در مبارزه با مواد مخدر ستاد فرماندهی انتظامی استان گیلان با تقدیر و تشکر از زحمات این بزرگوار این اظهارات را بیان کرد. اعضای این آژانس رسانه: امنیت خوب استان را مدیون مشارکت و همراهی اصحاب رسانه می‌دانیم که در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مطالبات جدی مردم گیلان مبارزه با مواد مخدر بود، افزود: در پنج ماه گذشته گام های مثبتی در این زمینه در گیلان برداشته ایم که مهمترین آن دو تن مواد مخدر است. کشف شده. قیمت دارو نسبت به سال گذشته شش درصد افزایش داشته است

فرمانده انتظامی استان گیلان دستگیری معتادان متجاهر را همواره در راس کارها دانست و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۴۲۷ معتاد متجاهر در این استان دستگیر شده اند.

ملکی با اشاره به اینکه پلیس گیلان در برنامه های امسال یک هزار و ۶۷۵ مواد مخدر توزیع کرده است، گفت: در زمینه رصد قاچاقچیان مواد مخدر در گیلان کارهای خوبی انجام شده و از ابتدای امسال تاکنون ۱۵ فقره مواد مخدر انجام شده است. قاچاقچیان دستگیر شده اند. ”

وی با بیان اینکه در سال جاری ۶۲۷ قاچاقچی در گیلان دستگیر شدند، تصریح کرد: سال ۱۳۷۵ طرح پاکسازی محله فروشندگان مواد مخدر را اجرا کردیم که با کاهش آسیب های اجتماعی در محله گیلان اقدام موثری بود.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در نظر داریم بیش از پیش با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر مبارزه کنیم، افزود: اقدامات آموزشی را در ۱۰۰ مرحله برای کنترل آسیب های اجتماعی اجرا کرده ایم که استاندار گیلان انجام داده است. رئیس قوه قضائیه و دادستان استان نیز در این زمینه همکاری خوبی داشته اند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید