یک چالش در روز به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل بکشید

یک چالش در روز به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل بکشید


“ما وقتی چیزها آسان هستند رشد نمی کنیم ، وقتی با مشکلات روبرو می شویم رشد می کنیم.” – اسد میا

اکتبر مبارک! ما بالاخره در آن احساس پاییز قرار می گیریم جایی که هوا سرد می شود و ادویه کدو در حال جاری شدن است. همچنین آن زمان از سال است که ما کمی شلوغ تر از حد معمول هستیم و نمی توانیم روی اهدافمان تمرکز کنیم. این فرصتی عالی برای وارد کردن چالش های تناسب اندام در زندگی شما برای حفظ تناسب اندام و عادات خوب شما است.

تناسب اندام خود را به چالش بکشید

چالش های تمرین آنلاین چیزی بیشتر از یک روند گذرا نیست. آنها با ایجاد قوانین و شروع کار در مسیر درست برای هر روال عادی بسیار مفید هستند. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی را شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های تناسب اندام:

  1. به شما کمک می کند تا پاسخگو باشید
  2. با شروع و پایان روشن انگیزه را افزایش می دهد
  3. در صورت تکمیل اعتماد (شما یک هدف را خرد کرده اید!)
  4. دروازه ای مناسب برای فعالیت بیشتر
  5. ساختار را فراهم می کند تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر ایجاد می کند!

به چالش های ما بپیوندید

در این ماه ما چالش های تناسب اندام خود را برای موفقیت شما آماده کرده ایم. این مجموعه ها را در حالی که هر روز به مدت یک ماه گرم می شوید ، امتحان کنید و تغییرات مثبتی را که در روال عادی شما ایجاد می کند ، ببینید!

نبرد SQUAT

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

اسکوات گسترده –

بنشینید و آن غارت را اجرا کنید! موسیقی را شروع کنید و در حالی که اسکوات گسترده ای دارید ، به دو طرف قدم بگذارید. این کار را یک بار در هر طرف انجام دهید.

اسکوات معمولی

وسط بنشینید و پاهایتان را تا فاصله لگن از هم فاصله دهید. روی پاشنه خود دراز بکشید و کشش را احساس کنید.

2 عادی

اسکوات پرش

از حالت عادی اسکوات ، از بازوهای خود برای حرکت استفاده کنید و از زمین بپرید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود فرود بیایید. 4 بار پرش کنید.

3 JumpingSquatting

مسابقه تخته

پنل

از حالت تخته شروع کنید. بدن خود را با مچ ، آرنج و شانه های خود در بالای سر و غنیمتان را پایین و در راستای کمرتان نگه دارید.

4 تخته

چمباتمه زدن خرس

به آرامی دستان خود را به سمت پاهای خود فشار دهید. تا جایی که ممکن است زانوها را بدون دست زدن به زمین نزدیک نگه دارید.

اسکوات 5 خرس

زانو تا تخته آرنج

از حرکت اسکوات خرس ، دستان خود را به جلو فشار دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این کار را با هل دادن یک خرس به حالت اسکوات تکرار کنید و با آوردن زانوی دیگر خود به آرنج دیگر ، پاها را عوض کنید. این کار را 2 بار انجام دهید و هر پا را از هر دو طرف به آرنج لمس کنید.

6 زانو-آرنج

شیرهای شانه ای پلانک

به حالت تخته خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه مخالف خود را لمس کنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 PlankShoulder Touch

مأموریت به پایان رسید

اکنون که مزایای چالش های تناسب اندام را می دانید و چند مورد در جیب پشت خود دارید تا تمرین کنید ، بیرون بیایید و شروع به زدن برخی اهداف کنید. اگر س challengeالی دارید یا برای چالش خود به شریکی نیاز دارید ، با خیال راحت به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم به شما کمک کنیم و موفقیت شما را ببینیم. مبارزه را از اینجا شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *