یک نکته سریع برای کاهش وزن در ۲۴ ساعت آینده

این مقاله بر اساس آزمایش شخصی من است. من نزدیک به ۲ سال پیش استفاده کردم. من نمی توانم قول بدهم که به شما کمک می کند تا ۳۰ پوند در ۲۴ ساعت آینده کم کنید. با این حال، این مقاله به وعده داده شده در مقاله عمل خواهد کرد.

توصیه:

این نوع روش های کاهش وزن سریع فقط برای نتایج کوتاه مدت کار می کنند. برای دستیابی به نتایج کاهش وزن طولانی مدت، سبک زندگی خود را تغییر دهید.

اگر می خواهید لاغر شوید، مثل اینکه می خواهید وزن ران یا چربی شکم را کم کنید، تمرینات خاصی برای این منظور وجود دارد. این مقاله به کاهش وزن عمومی در ۲۴ ساعت می پردازد.

اکنون، من باید راهی را به شما نشان دهم که در ۲۴ ساعت آینده ۲ پوند وزن کم کنید.

برنامه رژیم غذایی ۳ روزه را دنبال کنید

برنامه غذایی ۳ روزه یک برنامه کوتاه مدت اما بسیار مفید است. اگرچه این مقاله در مورد کاهش وزن ۲۴ ساعته است، اما اگر بتوانید از این برنامه به طور کامل استفاده کنید مفید خواهد بود. به طور متوسط، برنامه غذایی ۳ روزه روزانه ۱۰۰۰ کالری مصرف می کند. من می دانم که این یک برنامه کم کالری است، اما برای کاهش وزن در ۲۴ ساعت، گزینه دیگری نداریم.

مقدار زیادی آب بنوشید

سعی کنید با نوشیدن آب بیشتر گرسنگی خود را سرکوب کنید. حداقل ۱۲ لیوان آب بنوشید. بدن شما نباید کم آب شود. کاهش وزن در ۲۴ ساعت فقط با کاهش وزن آب امکان پذیر است. می توانید از قرص های آب استفاده کنید. لطفا قبل از استفاده از قرص های آب با پزشک خود مشورت کنید.

خوردن میوه ها و سبزیجات نیز توصیه می شود. از مصرف کربوهیدرات های نشاسته ای مانند سیب زمینی، سیب زمینی سرخ کرده و فست فود اجتناب کنید. اگر از برنامه غذایی ۳ روزه پیروی می کنید، نیازی به این احتیاط ها نیست.

اتاق بخار

مقدار زیادی آب بنوشید. اتاق بخار به کاهش وزن آب کمک می کند. لطفا قبل از استفاده از این روش با پزشک خود مشورت کنید. متخصص پزشکی باید برای نظارت دقیق بر شما حضور داشته باشد. اکثر مردم با اتاق بخار نتایج خوبی کسب می کنند.

از کافئین و الکل خودداری کنید

چای سبز باعث کاهش وزن می شود اما چای سبز یا محصولات کافئین دار برای کاهش وزن ۲۴ ساعته توصیه نمی شود. کافئین بدن شما را برای ذخیره آب تحریک می کند که در این مورد مفید نیست. سعی کنید برای سلامتی بهتر از الکل خودداری کنید. در این ۲۴ ساعت حتی به نوشیدن الکل فکر نکنید.

تمرینات قلبی عروقی

این مرحله مورد علاقه من است. کاهش وزن با انجام تمرینات قلبی عروقی امکان پذیر می شود. ما این تمرین را برای بیش از ۳۰ دقیقه توصیه نمی کنیم. با این حال، برای یک روز می توانید آن را به مدت ۶۰ دقیقه انجام دهید.

نکته:

بعد از انجام تمرینات ورزشی بخوابید. سرعت متابولیسم شما بهتر می شود و به کاهش وزن کمک می کند.

پیاده روی

همراه با ورزش های قلبی عروقی به مدت ۲۰ دقیقه پیاده روی کنید. ما از یک طرح سریع استفاده می کنیم، بنابراین باید از هر روشی برای کاهش وزن در ۲۴ ساعت استفاده کنیم.

بهترین شانس!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر