یک برنامه برای این وجود دارد! – ۵ برنامه منحصر به فرد بارداری – شرکای سلامت زنان | ارائه دهندگان سلامت زنان در کانزاس سیتی، شرکای سلامت زنان


یک برنامه برای این وجود دارد! – ۵ برنامه دانلود منحصر به فرد

۱۵ اکتبر ۲۰۲۱

زنی که به برنامه های بارداری نگاه می کنددر اینجا ۵ برنامه منحصر به فرد بارداری وجود دارد که به شما کمک می کند از مراقبت های قبل از زایمان تا پس از زایمان لذت ببرید و تجربه کنید.

از لحظه‌ای که متوجه می‌شوید باردار هستید، انبوهی از سوالات به ذهن شما خطور می‌کند. چی بخورم؟ آیا ورزش کردن بی خطر است؟ آیا هنوز هم می توانم نسخه هایم را مصرف کنم؟ خوشبختانه برای شما، تعداد زیادی برنامه عالی وجود دارد که اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد!

برآمدگی – ردیاب بارداری

اگر شما والدین نسل هزاره هستید، برنامه The Bump – Pregnancy Tracker برای شما مناسب است. این برنامه توسط همان افرادی که The Bump and The Knot (و وب سایت عروسی زیبای شما) را برای ما به ارمغان آوردند، ایجاد شده است، این برنامه شامل یک برنامه ریز برای کمک به شما برای آماده شدن برای ملاقات با پزشک، تجسم سه بعدی رشد فرزندتان، و پیشنهادات، تخفیف ها و هدایای منحصر به فرد است!

مورد انتظار: سلامت مادر و کودک

Expectful رویکرد جامع تری برای بارداری از باروری تا اولین سال تولد کودک شما ارائه می دهد. ویژگی‌ها شامل مدیتیشن، داستان‌های قبل از خواب، کلاس‌های یوگا زنده، گروه‌های پشتیبانی، جلسات، و منابعی برای کمک به کاهش اضطراب و استرس است.

نام نوزاد

انتخاب نام مناسب برای فرزندتان می تواند کاری دلهره آور باشد. روزگار ورق زدن کتابی با نام نوزادان به لطف اپلیکیشن نام نوزادان گذشته است! می‌توانید جستجوی خود را بر اساس نام‌های محبوب نوزاد، منشأ، معنی و نام‌های محبوب نوزادان فیلتر کنید. همچنین می‌توانید فهرستی از موارد دلخواه را ذخیره کنید تا به شما کمک کند انتخاب‌های خود را محدود کنید.

شکم خود را حرکت دهید

حفظ سلامت قبل، حین و بعد از بارداری بسیار مهم است، اما همیشه آسان نیست. Move Your Bump اینجاست تا به شما کمک کند! دسترسی ۲۴/۷ بر اساس تقاضا به صدها تمرینی که می توانید از دستگاه مورد علاقه خود و برنامه های تغذیه هفتگی متناسب با نیازهای شما بر اساس مرحله بارداری که در آن هستید، پخش کنید، ارائه می دهد.

MommyMeds

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا این دارو یا مکملی که مصرف می کنید در دوران بارداری یا شیردهی بی خطر است؟ با برنامه MommyMeds، می‌توانید مطمئن شوید که آیا این برنامه ایمن است یا نه یا یک گزینه جایگزین امن پیدا کنید. ویژگی‌ها شامل سیستم رتبه‌بندی آسان و گزینه اسکن بسته‌های دارو برای رتبه‌بندی ایمنی با پایگاه داده بیش از ۷۰۰۰۰ دارو و دارو است.

آیا در مورد بارداری خود سوالی دارید؟ ما اینجاییم تا کمک کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران سلامت زنان تماس بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/