یکی از گران ترین خودروهای جهان / کرولا هیبرید ۲۰۲۳; نمونه ای از یک خرید خوب! (+عکس)


عصر ایران ۵۶ سال حضور مستمر در بازار جهانی و شناخته شدن ۱۲ نسل از ماشین قطعا دلایل روشن و مهمی دارد. وقتی در رابطه است کرولا در خانواده تویوتا همه چیز در چند کلمه خلاصه می شود: ارزان، با کیفیت، قابل اعتماد و زیبا. اگرچه آخرین مورد یعنی زیبایی به سلیقه هر فرد بستگی دارد و در اینجا توجه به نتایج کلی زیبایی است، اما در مورد مواردی مانند نسبت ارزش خرید، قیمت و با توجه به قابلیت اطمینان کرولا، همه چیز . می توان تایید کرد که هیچ مشکلی در آن وجود ندارد.

در این مقاله یکی از جذاب ترین تریم های تویوتا را کشف کنید کرولا به این معنی هیبریدی SE AWD مدل ۲۰۲۳ تنها نسخه بازار ایالات متحده از این شاهکار ژاپنی خواهد بود ۲۷۶۰۰ یک دلار قیمتی دارد و مطمئناً هر دلاری که بابت آن پرداخت می شود، ارزش مصرف آن را نشان می دهد (اشاره به آزمایش های طولانی مدت در معتبرترین نشریات خودروسازی جهان و رکورد فروش عدم وجود این خودرو در بازارهای بین المللی)

یکی از گران ترین خودروهای جهان / کرولا هیبرید 2023 یعنی خرید خوب!  (+عکس)

تویوتا شما کرولا هیبرید SA مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک از یک موتور ۴ سیلندر ۱.۸ لیتری در ترکیب با ۲ موتور الکتریکی بهره می برد که مجموع خروجی این سیستم ۱۳۴ اسب بخار قدرت و ۱۵۸ پوند فوت گشتاور است.

شاخص مصرف سوخت برای رانندگی ۱۰۰ کیلومتر در شهر برابر با ۵ لیتر، در بزرگراه ۵.۷ لیتر و در حالت ترکیبی ۵.۳ لیتر است.

یکی از گران ترین خودروهای جهان / کرولا هیبرید 2023 یعنی خرید خوب!  (+عکس)

تویوتا کرولا هیبریدی SE AWD

در بخش گیربکس، CVT محبوب و روان تویوتا نیز وجود دارد که هم افزایی بالایی با موتور نشان می دهد. وزن خودرو برابر با ۱۲۹۳ کیلوگرم است.

فضای کابین نسبت به قیمت پرداخت شده برای خودرو بسیار مناسب و با کیفیت به نظر می رسد. فناوری ها عبارتند از یک صفحه نمایش ۸ اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی و یک دیسک ۷ اینچی بین نشانگرهای آنالوگ برای اطلاعات کیلومتر شمار.

پشتیبانی از Apple CarPlay و Android Auto و دستیار ایمنی نسخه ۲.۰ ویژه تویوتا نیز از دیگر ویژگی های آن است. کرولا Hybrid SE 2023.