کنار هم قرار دادن تفریحی همراه خود کره هستیم / گیمرها مهمی نداریم


به مشاوره فانئوس،

گروه های سراسری فوتبال ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره جنوبی اجتناب کرده اند ساعت ۱۵:۳۰ فردا پنجشنبه در چارچوب رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سئول به مصاف هم خواهند سر خورد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی گروه سراسری ایران همین الان در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند تفریحی حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسکوچیچ در ابتدا کسب اطلاعات در مورد پیش سوراخ بینی عالی خبرنگار مبنی بر دفاعی بودن تفریحی اظهار داشت: «خیلی جلب توجه است. مسابقه ضروری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما برای رتبه اول گروه می جنگیم. ما به خوبی برای این تفریحی کنار هم قرار دادن شده ایم. همراه خود این جاری ما هم مشکلاتی داریم. گیمرها مهمی نداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند آنها در فینال لحظات به مخلوط کردن اضافه شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خستگی زمان” دارند. ایران به این شرایط رفتار کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام امتحان شده شخصی را برای تفریحی فردا انجام می دهد.

وی همراه خود تاکید بر حضور لژیون کره جنوبی اجتناب کرده اند جمله سون هیونگ مین مقابل ایران خاطرنشان کرد: گیمرها فوق العاده خوبی در کره حضور دارند. ما این گیمرها را می شناسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها احترام می گذاریم. ما برای رویارویی همراه خود این گیمرها کنار هم قرار دادن هستیم. بازیکنانی هم داریم کدام ممکن است خارج اجتناب کرده اند ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپا تفریحی می کنند.

سرمربی گروه سراسری فوتبال ایران در خصوص تاثیر غیبت تعدادی از شرکت کننده اجتناب کرده اند جمله طارمی، جهان بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدوس {به دلیل} کرونا اظهار داشت: آنها گیمرها عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمی برای ما هستند. ما نخواهیم شد کرونا را شکست دهیم، با این حال این بدان معنا نیست کدام ممکن است گیمرها خوشایند عکس برای تفریحی مقابل کره نداریم.

اسکوچیچ اضافه کرد: باید اضافه کنم کدام ممکن است در تفریحی قبلی ۶ شرکت کننده را به خاطر کرونا اجتناب کرده اند کف دست دادیم با این حال خوشایند تفریحی کردیم.

سرمربی گروه سراسری ایران اجتناب کرده اند {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد عوامل قوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقطه ضعف گروه سراسری کره جنوبی خودداری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: در واقع قادر نیستم به این پرس و جو پاسخ دهم. فردا خودت خواهی دید

اسکوچیچ در طولانی مدت اظهار داشت: پیش بینی عالی تفریحی خوشایند را دارم. اینکه هم کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ایران به جام جهانی راه یافتند، ملایم می تنبل کدام ممکن است هر ۲ گروه گروه های خوبی هستند. ما به کره احترام می گذاریم. هر ۲ گروه باید {به یکدیگر} احترام بگذارند. ما استاندارد کافی برای انجام عالی تفریحی خوشایند را داریم.