کمیسیون اخلاق دولتی Embattled JCOPE امکان بررسی خارجی از معامله کتاب Cuomo را می دهد

کمیسیون اخلاق دولتی Embattled JCOPE امکان بررسی خارجی از معامله کتاب Cuomo را می دهد


کمیسیون اخلاق در ایالت نیویورک قرار است یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد چگونگی درخواست اندرو کومو فرماندار سابق برای اجازه برای نوشتن خاطرات دوران پاندمی خود تحقیق کند. بحران آمریکابه

تأیید تابستان 2020 توسط وکیل کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالتی به کوئومو اجازه داد تا علاوه بر حقوق بیش از 200،000 دلار مالیات مالیات دهندگان ، قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown امضا کند.

اما این روند تأیید ، مانند خود معامله کتاب ، ماه ها مخفی ماند. گروه های دولتی خوب در این مورد پرچم های قرمز برافراشتند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در مراحل پیش نویس و ویرایش استفاده شده است ، تشدید شد.

معامله کتاب کوئومو همچنین در حال انجام تحقیقات جنایی از سوی دفتر لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، و همچنین تحقیق از قانونگذار ایالت است.

در طول جلسه اجرایی که بیش از دو ساعت بعد از ظهر سه شنبه به طول انجامید ، کمیسیون های JCOPE به استخدام وکلای خارجی برای تحقیق در مورد این موضوع رای دادند ، پس از آن خوزه نیوز ، رئیس جدید JCOPE که به تازگی منصوب شده است ، این معامله را با شرایط مبهم توصیف کرد.

نیوکس با اشاره به اینکه تحقیقات درباره چه چیزی است و آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد ، گفت: “کمیسیون به استخدام مشاور مستقل برای انجام تحقیقات درباره عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” گفت. نیوز مأموریت یافت تا از شخصی منصوب به کیومو که روز دوشنبه توسط فرمانداری کتی هوچول به طور موقت پر شده بود ، استفاده کند.

تا جلسه غیرعلنی ماراتن ، دیوید مک نامارا ، جمهوری خواه منصوب در کمیسیون ، سعی کرد این موضوع را به صورت عمومی تعریف کند ، و از رهبری کمیسیون ، کوئومو گفت: “… مشارکت در فعالیتهای خارجی مانند انتشار کتاب برای خود علاقه.” بحران آمریکابه ”

قبل از نتیجه گیری ، مک نامارا توسط نیوکس قطع شد و کمیسیون بلافاصله بدون هیچ گونه اظهارنظر عمومی به جلسه غیرعلنی در کمتر از پنج دقیقه رفت. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر فراتر از آنچه نیوفز در ملاء عام اظهار داشت ، خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین کوئومو ، در مورد رای رای روز سه شنبه JCOPE گفت: “اگر JCOPE می خواهد در مورد JCOPE تحقیق کند ، آن را داشته باشید.”

رای JCOPE ممکن است نشان دهنده تلاش کمیسیون برای بازیابی استقلال و اعتبار خود در پی ادعاهایی باشد که نشان می دهد کوئومو بیش از حد بر آن تأثیر گذاشته است. سرنوشت هیئت نامشخص است و هوچول نشان داده است که می خواهد اصلاحات اخلاقی وسیع تری را پیش ببرد.

این همچنین دومین باری است که کمیسیون در ماههای اخیر درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در رأی گیری در ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات محرمانه به Cuomo در مورد دستیار ارشد و دوست نزدیک وی ، جو پرکوکو ، که در حال حاضر در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان فدرال به اتهام فساد است ، تحقیق کند.

گری لاوین ، یکی از منتخبین جمهوری خواه در کمیسیون JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، خوش بینی او اندازه گیری شد. “س isال این است که” پیشرفت بسیار کند است آیا فقط به یک چرت زدن طولانی مدت تبدیل می شود؟ “

معامله کتاب پردرآمد ، که در اوج محبوبیت این بیماری همه گیر به دست آمد ، تحت بررسی فزاینده ای قرار گرفت زیرا کوئوم بهار سال گذشته به دنبال تعدادی از اتهامات قلدری و آزار جنسی شروع به جلب توجه کرد.

قبل از اینکه کوئوم بتواند خاطرات خود را درباره همه گیری در تابستان گذشته بنویسد ، باید امضای JCOPE را که داور قوانین اخلاق ایالتی خواهد بود ، دریافت کند. با این حال ، کل کمیسیون هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه نگاری هایی که ماه ها بعد از طریق درخواست های آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت مغول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 درخواست مرخصی کرد و اشاره ای به میزان درآمد فرماندار نکرد ، اما قول داد که از منابع دولتی استفاده نخواهد شد. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، بین جلسات کامل کمیسیون و بدون رأی کمیسیونر در این مورد تأیید شد ، که اعضای جمهوری خواه این کمیسیون ماه ها با آن مخالف بودند. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود اعلام کردند که آنها به طور منظم ادعاهای درآمد خارجی را بدون رای کامل کمیسیون بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC/Gothamist گفت: “ما از فرماندار نشسته ایم تا درخواست اقدام خارجی کند که منجر به پرداخت بسیار قابل توجهی برای گزارش مسائل مربوط به دوران تصدی وی در فرمانداری می شود.” رای. این موضوعی است که باید مقدم بر کل کمیسیون باشد ».

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارات مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار خاطرات ، ثبت کرد. فروش کتاب او به دلیل پیشرفت حرفه ای سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری کاهش یافت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه فروخته شده است.

هنگامی که کوومو در تابستان سال گذشته قرارداد خرید کتاب را تأمین کرد ، دولت او انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID-19 توسط ساکنان خانه سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله اصلاح گزارش دپارتمان بهداشت برای کاهش تعداد کشته شدگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *