کمتر از یک چهارم بچه های مدارس دولتی نیویورک برای آزمایش COVID-19 در مدرسه انتخاب می کنند

کمتر از یک چهارم بچه های مدارس دولتی نیویورک برای آزمایش COVID-19 در مدرسه انتخاب می کنند


مقامات آموزش و پرورش چهارشنبه در جلسه شورای شهر اعلام کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند که در برنامه آزمایش کووید -19 در سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک شرکت کنند.

K-12 که موافقت کردند که امسال در آزمون های تصادفی هفتگی مدرسه خود شرکت کنند. 192،705 دانش آموز در مقاطع تحصیلی کسری از کل جمعیت واجد شرایط را تشکیل می دهند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مشاور مارک تریگر ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جریان جلسه دادرسی گفت که سیستم مدرسه حدود 500000 دانش آموز مقطع ابتدایی دارد و همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و دانش آموزان واکسینه نمی شوند. تعداد ثبت نام کنندگان امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کرده بودند.

همچنین تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز واکسن دریافت نکرده اند – 74٪ از کودکان 12 تا 17 ساله در سطح شهر واکسینه شده اند ، اما این داده ها دانش آموزان مدارس دولتی را از هم جدا نمی کند. نخست وزیر در جلسه استماع وزارت آموزش و پرورش.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو با سرسختی از بازگشایی مدارس برای آموزش از راه دور در پاییز امسال حمایت کرده و بر این باور است که مدارس شهر نیویورک از نظر آزمایش ، پروتکل های مدارس و واکسن ها “استاندارد طلایی” ایمنی هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، این شهر دستور واکسیناسیون را برای همه کارکنان DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی روز دوشنبه معرفی کرد.

با این حال ، این شهر نیازی به واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض هفته ای 10 درصد از دانش آموزان بدون واکسینه هر مدرسه ای که فرم رضایت نامه را پر کرده بودند ، یک آزمایش تصادفی هفتگی انجام داد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل آزمایش سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانش آموزان شرکت کننده در آموزش حضوری (کمتر از 20 of از 960،000 ثبت نام دانش آموز سیستم در آن زمان) به آزمون هفتگی رضایت داده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با ارائه راهنمایی هایی به منظور آزمایش هفتگی دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده ، اشاره کرد و خاطر نشان کرد که مناطق محلی مدارس می توانند در مورد جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما در حال اجرا است و 100 درصد از کارکنان واکسینه شده اند ، مدارس ما امن ترین مکان ها در شهر هستند.” “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایتمندی هستیم و بیش از 20000 نفر را در هفته گذشته جذب کرده ایم و هر والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم که فرم های رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز نگه داشتن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در همه مدارس به آستانه تست 10 reached رسیده است یا نه ، گفت: او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students از دانش آموزان برای آزمایش تأیید کرده اند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین این رضایت نامه را امضا می کنند. این چیزی نیست که ما از آن غافل شدیم. ما هر روز آن را تحت فشار قرار می دهیم. “” ما به کمپین رضایت خود در کنار کمپین واکسیناسیون خود ادامه می دهیم ، بنابراین می توانیم یکی از ارکان رویکرد چند لایه خود را برآورده کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید در بین دانش آموزان با اصول اولیه مانند ثبت نام ، حضور و میزان واکسیناسیون بازتر باشد.

وی گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اولیه را در اختیار کمیته و مردم ندارید … این غیرقابل قبول است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *