کردستان مظهر همدردی، اتحاد، برادری و اتحاد است


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زاریکوشا صبح امروز در اولین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی در سنندج ضمن خیرمقدم به میهمانانی که از استان های مختلف داخل و خارج از کشور آمده اند، اظهار داشت: استان کردستان مظهر وحدت است. و وحدت ، برادری و اتحاد.

وی تصریح کرد: خداوند متعال را شاکرم که امروز با طرح حجت الاسلام شهریری میزبان اولین نشست منطقه ای دوستی دینی در کردستان هستیم.

زری کوشا اذعان داشت: استان کردستان از ابتدای انقلاب اسلامی همواره مورد وسوسه بدخواهان و مزدورانی بوده است که وحدت و برادری را در این ملت اسلامی نمی بینند و به جای وحدت به دنبال توسعه تفرقه هستند. در این مکان قدرتمند است خاستگاه علما و اندیشمندان بزرگ. تنبل

وی افزود: امروز ۵ هزار و ۴۰۰ شهید از فرزندان این استان و ۱۸ هزار شهید از فرزندان ایران اسلامی که هر کدام از آنها نمونه وحدت و برادری و شانه ای در برابر چشمان نظام و دشمنان هستند. بدخواهان این ملت

استاندار کردستان تصریح کرد: امیدواریم نتایج این نشست موجب تقویت وحدت و بصیرت مسلمانان امت اسلامی و استان های کردستان از جمله استان کرمانشاه، استان آذربایجان غربی، استان گلستان، استان سیستان و بلوچستان شود. این نماد برادری و وحدت اسلامی است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید