کتاب آشپزی کتو – اطلاعات رژیم غذایی کتوژنیک و ۹۶ دستور العمل برای تشنج و صرع

کتاب آشپزی KETO برای همه خانواده‌ها، مراقبان و متخصصان وابسته که نیاز به درک کامل رژیم کتوژنیک و کاربرد آن برای کمک به کاهش تشنج در کودکان مبتلا به صرع و سایر بیماری‌های عصبی دارند، ضروری است.

کتاب آشپزی Keto، که توسط داون مارتینز و لورا کرامپ، RD، LD، CNSC تالیف شده است، با همان دقت و جزئیات دیکته شده توسط ماهیت رژیم غذایی نوشته شده است و منعکس کننده آگاهی، مهارت ها و تجربه گسترده هر دو زن است.

داون مادر شارلوت است که از سندروم دروت رنج می برد که پس از تلاش های طاقت فرسا و ناموفق با داروهای ضد صرع، با موفقیت به رژیم کتو پاسخ داد.

لورا یک متخصص تغذیه در مرکز ملی پزشکی کودکان در واشنگتن دی سی است. او نه تنها با بیماران و خانواده های آنها کار می کند، بلکه به متخصصان پزشکی و کارکنان ناهار خوری بیمارستان در مورد پیچیدگی های استفاده از رژیم کتوژنیک برای درمان صرع و کاهش تشنج توصیه می کند.

این افسانه که این رژیم غذایی بی اشتها، ناخوشایند، کسل کننده و ناخوشایند است، از بین رفته است! دستور العمل های زیبا برای ۹۶ وعده غذایی و میان وعده های مختلف گواه این امر است. همه دستور العمل ها:

– گواهی کتو

تعداد کالری را بفرمایید

ترکیبات دقیق یک رژیم را به نسبت ۴: ۱ ارائه دهید

– آنها با نمادهایی توصیف می شوند که جنبه های دیگر دستور غذا را نشان می دهد، به عنوان مثال “سریع”، “گیاهخواری”، “خوب یخ می زند”.

رژیم غذایی واقعی، اگرچه مهم است، اما تنها یکی از جنبه های بسیاری است که خانواده های کتو باید به طور کامل به آن توجه کنند و درک کنند.

فصل‌های دیگری که همه موارد احتمالی را برای سخت‌تر کردن رژیم کتو در بر می‌گیرد عبارتند از:

انبار را برای مواقع اضطراری ناشی از بلایای غیر منتظره در برنامه روزانه برای موارد اضطراری بزرگ مانند قطعی برق، سیل، برف و غیره ذخیره کنید.

– انباری از میان وعده های فوری و وعده های غذایی منجمد را به سرعت نگه دارید…

– با حذف هرگونه وسوسه از انگشتان کنجکاو، آشپزخانه را مشاهده کنید

– تجهیز آشپزخانه به اصول اولیه تهیه غذا برای کوتاه کردن زمان بدون دقت

نمونه نامه هایی که باید در فرودگاه ها، مدارس، بیمارستان ها و سایر موارد برای تسهیل وضعیت ارائه شوند

من “کتاب آشپزی کتو” را به شدت توصیه می کنم زیرا در دنیای رژیم غذایی کتوژنیک، تطبیق دانش و تجربه ترکیبی نویسندگانی که با دقت و حرفه ای نوشته اند، اما از اساس درد دل و عشق، دشوار است.

زمانی که رژیم کتو موفق به کاهش یا از بین بردن تشنج می شود، درک شادی که برای خانواده کودک مبتلا به تشنج های غیرقابل کنترل به ارمغان می آورد، دشوار است. از تماشای درماندگی در حالی که فرزندشان به آرامی رو به زوال می رود و رشد خود را به قهقرا می برد، تا مشاهده موفقیت در رژیم غذایی – یک کودک دوباره با شخصیت شناخته شده قبلی خود ظاهر می شود، پیشرفت در رشد، بازیابی گفتار، و دیگر نقاط عطف مهم استرس غیرقابل تصور است و با شادی غیرقابل تصور جایگزین می شود. کسانی که درگیر هستند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر