کاهل: ایران و استرالیا تاریخ غیرعادی دارند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کاهل در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: به خصوص سابقه فوق را داریم.غیر معمولمثل بازی قدیمی و معروف ایران و استرالیا که باختیم با هم هستیم. زمانی که من بازی می کردم، ایران همیشه حریف سرسختی برای ما بود، همیشه مقابل هم بازی می کردیم و این بخشی از فوتبال بود.

ستاره سابق فوتبال استرالیا با اشاره به وضعیت تیم ملی کشورمان گفت: اینکه در مسابقات بین المللی عملکرد خوبی دارند باعث خوشحالی است. آنها در جام جهانی گروه بسیار سختی دارند. من در این تیم دوستان بسیار صمیمی دارم مثل امیر و شجاع که در قطر با هم بودند. فوتبال ایران مرا تحت تاثیر قرار داد. ما لیگ ایران و بازیکنانی که تولید می کنند را می بینیم. آنها خود را در زمین نشان می دهند. امیدوارم جام جهانی را ببرند.

وی با اشاره به دیدار تاریخی ایران و استرالیا گفت: بازی نکردم اما بازی را از تلویزیون دیدم. در نهایت بازی را باختیم. این یک بازی تاریخی برای ایران بود. وقتی به گذشته نگاه می کنید چیز بسیار خاصی است. کار سخت ما در لیفتینگ، زمانی که بالاخره به جام جهانی ۲۰۰۶ رسیدیم. برای ایران، این چیزی است که ما همیشه با آن شوخی می کنیم. با این حال فصل گذشته در جام جهانی بودیم. ایران بار دیگر در جام جهانی بود و هست. ما معمولاً خاطرات خوبی داریم.

او گفت: فکر می‌کنم او حدود ۶ سال است که با قطر و فیفا همکاری می‌کند و درباره جام جهانی ۲۰۲۲ چه فکری می‌کند.غیر معمولخواهد بود. این اولین جام جهانی در خاورمیانه و منطقه عرب است. بهترین چیز در مورد این رویداد این است که تیم ها می آیند و در هتل های خود اقامت می کنند. آنها نیازی به جابجایی زیاد و تمرین در اینجا در سالن های زیبایی ندارند. برای تیم های ایرانی وقتی به قطر می آیند یک محیط منطقه ای محسوب می شود.

سفیر فیفا گفت: ما از آنها استقبال می کنیم و همیشه با آنها خوب رفتار می شود و جام جهانی عالی خواهد بود. گروهاز شما خیلی سخت است. شما آمریکا، انگلیس و ولز را دارید. یکی از بهترین چیزهای تیم شما این است که شما بسیار نزدیک هستید. شما با هم هستید و فضای خانوادگی حاکم است. پشتیبانی بالاغیر معمولشما دارید. مدافعاناز شما آنها شگفت آور هستند. این خود یک ویژگی مثبت است. می دانیم که هزاران نفر دیگر ممکن است برای تماشا و حمایت از بازی بیایند. ما به همه شما تبریک می گوییم زیرا همانطور که گفتم دوستان بسیار عزیزی دارم که عضو این تیم هستند. مربیان، عوامل و افرادی که می شناسم و به آنها احترام می گذارم. امیدوارم موفق باشید و از گروهاز شما برداشتن.

کیهیل درباره تیم سرسخت ایران و دانش آنها از بازی در لیگ برتر انگلیس گفت: من انگلیس را به خوبی می شناسم زیرا ۱۵ سال در آنجا بازی کرده ام. من به عنوان یک بازیگر با این کشور رابطه نزدیکی دارم. ولز همچنین جایی است که گواهینامه یوفا خود را دریافت کردم و به جامعه بین المللی بسیار نزدیک است. در دوران فارغ التحصیلی، بازیکنان، تیم هایی که بازی می کنند و ستاره هایی که داشتند را دیدم. باید بگویم آنها بازیکنان بسیار باتجربه ای دارند. دیگری با رمزی و آ حتی در میانه زمین برخی از بازیکنان جوان دوست دارند ویلیامز و جیمز.

وی افزود: در نهایت آمریکا که در لیگ این کشور بازی کردم، در طول سال ها شاهد رشد پتانسیل آنها بودم، تیم اول آنها را در ذهن داشتم و می دانم. چقدر خوب کار می کنند. تیم سختی خواهد بود. ایران بازیکنان خیلی خوبی داره مثل تورمی گلزن شور بین زمین و دفاع باید مواظب باشی این بازیکنا هماهنگی خوبی داشته باشن و سه تا سخت جام جهانی هیچوقت آسون نبوده من ۴ بازی کردم فصل ها.غیر معمولآن را به صورت فردی و تیمی تجربه کنید. از نقطه نظر شخصی، این زمان ویژه ای برای ورزشکاران است که این لباس ها را با افتخار بپوشند و میلیون ها طرفدار را نمایندگی کنند. پرشورترین عاشق دنیا.

به پایان برسد پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید