کاهش وزن با یوتیوب؟ دریابید که چگونه

پخش تلاش‌های کاهش وزن شما می‌تواند عالی و مفید باشد، به‌خصوص زمانی که تلاش‌های کاهش وزن شما به صورت طولانی‌مدت باشد. ثبت هر فعالیت کاهش وزن از طریق یک مجله ویدیویی YouTube می تواند الهام بخش افرادی باشد که با مشکلات زیادی روبرو هستند.

محبوب ترین سایت vlog یوتیوب است که در آن هر کسی که برنامه ای داشته باشد می تواند به یک گروه کاهش وزن بپیوندد و مصمم باشد که برنامه خود را ادامه دهد. همچنین می توان ویدئوها را بین اعضا به اشتراک گذاشت. نظرات و پاسخ های ویدیویی این برنامه کاهش وزن یوتیوب را جالب و دوستانه کرده است.

ابتدا باید در یوتیوب ثبت نام کنید. وقتی عضو می شوید، امتیازات شما افزایش می یابد. وقتی یک آدرس ایمیل معتبر در سایت ثبت کنید، مرور در ویدیوهای مورد علاقه شما می تواند آسان باشد. هنگامی که قبلاً در مورد ویدیوهای کاهش وزن که می خواهید به طور منظم دنبال کنید تصمیم گرفتید، می توانید در آن برنامه ها ثبت نام کنید. با عضویت در این ویدیوها، از طریق آدرس ایمیلی که برای ثبت نام استفاده کرده اید، یک اعلان برای شما ارسال می شود. در مورد ویدیوهای جدیدی که با اشتراک شما در سایت آپلود شده اند به شما اطلاع می دهد.

امتیاز دیگری که به عنوان عضو YouTube دریافت خواهید کرد این است که لیست پخش ویدیوهای انتخابی خود را ایجاد کنید – چه در مورد کاهش وزن یا چیز دیگری – که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و آنها را ویرایش کنید. ویرایش شامل حذف، جابجایی و افزودن ویدیوهای جدید در هر زمان که بخواهید است. به غیر از ایجاد یک لیست پخش، می توانید برخی از ویدیوها را نیز به عنوان موارد دلخواه خود علامت گذاری کنید. سپس سیستم YouTube هر بار که وارد سیستم می شوید، ویدیوهای مشابهی را برای شما پیشنهاد می کند.

درست مانند سایر سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو در وب، YouTube نیز به شما امکان می‌دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. می توانید دوستان خود را به لیست دوستان خود اضافه کنید و پیام ها، ویدیوها و نظرات را به اشتراک بگذارید. آنچه در مورد YouTube هیجان انگیز است، فرصت آپلود ویدیوها به عنوان پاسخ به ویدیوهای موجود است. محبوبیت ویدیوها به تعداد بینندگان ویدیو بستگی دارد. یوتیوب یکی از آن سایت هایی است که همیشه می توانید در آن یک سلبریتی شوید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر