کالج سلکرک محل اقامت دانشجویی را به Castlegar ، Nelson اضافه می کنددانشجویان کالج سلکرک در Castlegar و Nelson دسترسی بیشتری به مسکن دانشجویی خواهند داشت زیرا بودجه استانی برای 148 تخت در دو ساختمان جدید تأیید شده است.

این ساختمانهای جدید ضمن کمک به کاهش فشار بازار اجاره در هر دو جامعه ، گزینه های بیشتری برای مسکن در محوطه دانشگاه ارائه می دهد.

آن کانگ ، وزیر آموزش بیشتر و آموزش مهارتها می گوید: “هنگامی که دانش آموزان قادر به تمرکز بر روی تحصیلات خود باشند ، به احتمال زیاد در اهداف آموزشی خود موفق خواهند شد.” “به همین دلیل است که ما در مسکن دانشجویی در طول پیش از میلاد مسیح به عنوان بخشی از برنامه 10 ساله خانه های خود قبل از میلاد مسیح سرمایه گذاری می کنیم. افزودن این مناطق جدید به Castlegar و Nelson به این معنی است که دانش آموزان بیشتری می توانند در طول سال تحصیلی خود را وقف مطالعات خود کنند بدون این که نگران جایی برای خانه باشند. ”

در ساختمان سه طبقه Castlegar 112 تخت دانشجویی جدید و در ساختمان دو طبقه Nelson در پردیس Silver King 36 تخت دانشجویی جدید وجود خواهد داشت. هر دو ساختمان شامل دو واحد خانوادگی و دو واحد قابل دسترسی خواهد بود.

Katrine Conroy ، نماینده کمیته امور خارجه در Kootenay West و فارغ التحصیل کالج Selkirk ، می گوید: “تصور اینکه این اقامتگاه جدید در آینده برای دانشجویانی که در کالج منطقه ای ما تحصیل می کنند چه خواهد کرد هیجان انگیز است.” “کالج محرک اصلی نیروی کار منطقه ای ما است و فارغ التحصیلان در هر گوشه از جوامع ما هستند. ما باید مطمئن شویم که مردم هنگام رفتن به مدرسه خانه ثابتی دارند و به عنوان وزیر مسئول کلمبیا پرس تراست (CBT) ، من همچنین می خواهم از CBT برای حمایت مستمر آنها از کالج سلکرک تشکر کنم. ”

کالج سلکرک بیش از 2800 دانش آموز تمام وقت دارد. این کالج در حال حاضر 100 تخت در محل اسکان دانشجویی فعلی در محوطه Castlegar و 109 تخت در پردیس خیابان دهم خود در نلسون ارائه می دهد. این اولین اقامتگاه دانشجویی است که در پردیس Silver King در نلسون ارائه می شود.

آنگوس گریم ، رئیس کالج سلکرک گفت: “دسترسی عادلانه به تحصیلات مقرون به صرفه پس از متوسطه برای ماموریت ما در کالج سلکرک ضروری است.” “این واحدهای جدید ما را قادر می سازد تا بحران مسکن دانشجویی محلی را برطرف کرده و از دانشجویان بیشتری با مسکن امن و پایدار حمایت کنیم. داشتن زندگی مقرون به صرفه در محوطه دانشگاه نزدیک به کلاس درس و خدمات به این معنی است که دانشجویان می توانند بر موفقیت در دوره ها و برنامه های خود تمرکز کنند.”

انتظار می رود ساخت و ساز در اوایل سال 2022 آغاز شود و در تابستان 2023 به پایان برسد. برآورد شده است که 111 شغل مستقیم و 59 شغل غیرمستقیم به پروژه ها اضافه می شود.

نقل قول:

بریتنی اندرسون ، MLA برای Nelson -Creston –

چالش های یافتن مسکن مقرون به صرفه برای دانش آموزان پس از متوسطه در منطقه نیلسون سالهاست که مشکل ساز است. ما با مشارکت با وزارتخانه های مختلف و م institutionsسسات پس از متوسطه به سختی کار می کنیم تا برای بریتیش کلمبیایی ها که بیشترین نیاز را دارند ، مسکن مقرون به صرفه ارائه دهیم. با دسترسی دانشجویان به این واحدهای جدید ، فشار بازار مسکن را از بین می برد و این خبر خوبی برای همه است. “

جانی استریلاف ، رئیس و مدیرعامل ، کلمبیا پرس تراست

“ما می دانیم که مسکن اجاره ای مقرون به صرفه در حوضه کلمبیا همچنان یک چالش مهم است ، به ویژه برای دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در این منطقه هستند. ما از همکاری با کالج سلکرک برای ساختن این دو پروژه در Castlegar و Nelson برای برآوردن تقاضای محلی ، توسعه مهارت ها ، حمایت از رفاه عمومی جامعه و افزایش گزینه های مسکن با مصرف انرژی بالا ، بسیار هیجان زده هستیم. ”

ریس اندروز ، معاون آموزشی دانشکده سلکرک –

“اقامت مقرون به صرفه در محوطه دانشگاه به موفقیت دانش آموزان کمک می کند. این اعلان بزرگ به این معنی است که تعداد بیشتری از دانشجویان ما در حالی که فرصت ملاقات با دوستان جدید را دارند ، به مسکن ایمن و مدرن در محوطه دانشگاه و نزدیک به کلاس ها و خدمات دسترسی خواهند داشت. اینها شرایط اساسی هستند که به مشارکت دانش آموزان ، رفاه و موفقیت کلی کمک می کنند. ”

جیس لامورکس، دانش آموز ، کالج سلکرک –

“از آنجایی که در مسکن دانشجویی زندگی می کنم ، تنها یک پیاده روی کوتاه از همه کلاس ها و برنامه های درسی فوق العاده ام دارم. کار در محوطه دانشگاه همچنین فرصت های بسیار دیگری را باز می کند ، مانند مشارکت در جامعه دانشجویی و نزدیک شدن به دوستان جدید. زندگی در محوطه دانشگاه آغاز بسیاری از سفرهای دانش آموزان پس از تحصیلات متوسطه را تأثیرگذار و به یاد ماندنی می کند. ”

حقایق کوتاه:

  • 24.5 میلیون دلار مسکن دانشجویی جدید 23.6 میلیون دلار کمک بلاعوض ، 17.8 دلار کمک هزینه و 5.8 میلیون دلار وام از دولت دریافت کرد. بودجه باقی مانده توسط CBRT تأمین شد.
  • کالج سلکرک در سال 1966 تأسیس شد ، اولین کالج محلی منطقه ای روستایی در بریتیش کلمبیا است. پردیس هایی در Castlegar ، Nelson ، Trail و Grand Forks دارد.
  • این کالج بیش از 60 برنامه ارائه می دهد که به بیش از 2800 دانشجوی تمام وقت در سال در گواهینامه ، دیپلم ، مدرک کارشناسی ، برنامه های آموزشی مشترک و آموزش مداوم خدمت می کند.

بیشتر بدانید:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالج سلکرک ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://selkirk.ca/

یک سابقه دار در ادامه می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *