کارگاه های مسکن مهر پردیس فعال شد / شهرک امام خمینی + ساماندهی فیلم


علی رضا جعفری، مدیرعامل یک شرکت تخصصی توسعه شهرهای جدید کشور در گفت وگوی اختصاصی با فارس درباره سفر خود به پروژه های مختلف پردیس به مناسبت میلاد امام رضا (ع) گفت: در این زمینه مسائل زیادی وجود دارد. در جلسه امروز پردیس و تعدادی از موضوعات در راس دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به مشکلات زیست محیطی ناشی از انتقال فاضلاب شهری از کمپ ها به سد مملوک، تکمیل و اتصال تصفیه خانه فاضلاب در منطقه را در دستور کار قرار داده ایم.

جعفری افزود: در بازدید از پروژه در خصوص آماده سازی شرکت پیمانکار، تامین منابع و فعالیت های جهادی اقداماتی انجام شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی کار پروژه پالایشگاه نفت آغاز می شود.هفته ای یک جلسه . اقدامات لازم جهت تامین منابع، بررسی فنی و اجرا با حضور مراجع ذیربط.

کارگاه های مهر سازی فعال می شود

مدیرعامل شرکت بنیاد توسعه شهرهای جدید کشور با اشاره به موضوع دوم بازدید امروز گفت: با توجه به تاکیدات انجام شده. شهر برای دنبال کردن دیگران به این منطقه آمد، ما در این منطقه انجام دادیم.

وی ادامه داد: اخیراً مهر جویان مطالبات و پیگیری های جدی در این زمینه داشته اند و امروز از نزدیک کار پروژه های مختلف منطقه را بررسی و مشکلات موجود را از نزدیک بررسی کردیم.

جعفری با بیان اینکه برای جذب پیمانکاران در استان موافقت کرده بودیم، اذعان داشت: مشکلات زیادی در قراردادها وجود داشت و امروز موضوع به گوش پیمانکاران می رسد و مطالبات آنها شنیده می شود.

شهرک امام خمینی ساماندهی می شود

موضوع سوم سفر، بررسی موقعیت شهرک امام خمینی (ره) بود که این منطقه شاهد انبوه اشغالگران و عدم مالکیت است. اسناد، بی توجهی مردم، سازه های غیرمجاز و نحوه زندگی اهالی مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

وی افزود: سکونت در این منطقه اسمی نیست و با توجه به اینکه برنامه ریزی برای ساماندهی این اراضی خواهیم داشت، به دنبال مجوزهای لازم برای تعیین فعالیت مخالفان هستیم.

جعفری تصریح کرد: مسائل حقوقی شهرسازی، ملکی و مالی در رأس برنامه های منطقه است و با راه اندازی طرح بازنگری و دخالت متصرفان و مخالفان، وضعیت منطقه در مدت کوتاهی بهبود می یابد. . انتخاب شد

کارگاه های مسکن مهر فعال شد

مدیرعامل شرکت اصلی ساخت شهرک های جدید کشور در خصوص جلسات اخیر مالکان مسکن مهر پردیس و تعطیلی مسکن مهر پردیس گفت:

وی افزود: در جریان بازدید، فعالیت کارگاه های ما مشخص بود اما برخی از کارگاه های ما مشکلات و مسائلی دارند که با پیشنهاد نهایی استاندار و تصویب در جلسه شرکت مادر تخصصی شهرک های جدید برطرف شد. مشکل پیمانکاران را حل خواهیم کرد و عملکرد بیشتری را شاهد خواهیم بود.»

جعفری گفت: یکی از مشکلات اساسی که پیمانکاران دارند دریافت مطالباتشان است که باید برای رفع این مطالبات تدابیری اندیشیده شود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه شهرهای جدید کشور گفت: از آنجایی که ساخت اراضی پردیس مطالبات پیمانکاران را پاک می کند و در آینده نزدیک شاهد فعالیت جدی تری کارگاه های مسکن مهر خواهیم بود.

انتهای پیام/۶۷۱۶/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید