چگونه وزن کم کنیم – خوردن گوشت به کاهش وزن سریع کمک می کند!

این به نظر می رسد برای اکثر مردم یک رویا به حقیقت می پیوندد زیرا آنها فکر می کردند کاهش وزن به این معنی است که باید یک قوطی ذرت، یک سیب و یک سرکوب کننده اشتها را برای بقیه روز بخورید. از دست دادن وزن به معنای گرسنگی دادن به خود نیست، زیرا این امر اثرات وحشتناک دیگری برای سلامتی دارد. اگر می خواهید مقدار قابل توجهی وزن کم کنید و سریع، یکی از آنها خوردن گوشت بدون چربی و سایر منابع پروتئینی است!

خوب، قبل از اینکه به بیرون بروید و لیست مواد غذایی خود را با هر نوع استیک و گوشتی که برای مردم شناخته شده است پر کنید، می خواهید مطمئن شوید که درباره چه چیزی صحبت می کنیم. ما در مورد برش‌های بدون چربی صحبت می‌کنیم، چه گوشت چرخ کرده، گوشت گاو، گوشت خوک یا چیز دیگری، و همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که به جای سرخ کردن، کباب یا پخت می‌کنید (برای هر برنامه کاهش وزن بسیار مضر است).

برای کاهش وزن می‌خواهید از میوه‌ها، سبزیجات، غذاهای غلات کامل و سفیده تخم‌مرغ استفاده کنید. چیز دیگری که به شما کمک می کند این است که وعده های غذایی کوچکتر و کامل را در مقادیر کمتر بخورید. این بدان معناست که صورتحساب‌های شما برای خریدهایتان یکسان خواهد بود، زیرا پول را برای خرید هر سه وعده غذایی خرج می‌کنید، اما وعده‌های کمتری می‌خورید – و بیشتر می‌خورید.

گنجاندن نوعی میوه یا سبزی یا هر دو در رژیم غذایی به شما کمک زیادی می کند. این نیز کلیدی است، اگر می خواهید عضله بسازید و سعی می کنید پروتئین زیادی بسازید و در عین حال چربی بسازید، قطعاً می خواهید از نوعی مکمل بلافاصله بعد از تمرین خود استفاده کنید تا مجموعه ای باورنکردنی از لاغری ایجاد کنید. عضله، همچنین به یاد داشته باشید که یک تمرین کتابخانه ای انجام دهید – به بالاتنه یا پایین تنه معتاد نباشید.

با گنجاندن همه این موارد در تمرین خود، شاهد کاهش وزن باورنکردنی در مدت زمان کوتاهی خواهید بود که با زمان اضافی به راحتی انجام می شود!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر