چگونه سال جدید را با کار آغاز کنیم

چگونه سال جدید را با کار آغاز کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که تناسب اندام داشته باشند ، اما دستیابی به این هدف با سبک زندگی شلوغ می تواند دشوار باشد. با توجه به UAB Medicine ، “کمتر از 8 people از مردم به قطعنامه های سال نو پایبند هستند.” این درک دشواری است و می تواند برای افرادی که برای رسیدن به اهداف سلامتی خود تلاش می کنند دلسرد کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ عزم خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه دقیقاً اطمینان می دهید که امسال به اهداف خود دست خواهید یافت؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را در سال 2021 مرور می کنید ، مطمئن باشید که واقع بین هستید. انتخاب “دویدن ماراتن” به عنوان هدف شما در سال آسان تر از انجام آن است. در حالی که این امکان وجود دارد ، حتماً برنامه ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی راه حل خود را در نظر می گیرید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای متناسب شدن با هدف ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید”. این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و با رسیدن به آن می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

خرید سالم

اگر در طول سفر غذای ناسالم در خانه دارید ، راحت می توانید از مسیر خارج شوید. هنگام خرید مواد غذایی ، همیشه یک لیست از قبل بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و به احتمال زیاد خریدهای ناگهانی انجام نمی دهید. سعی کنید قبل از خرید نیز غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است غذاهای ناسالم بیشتری از آنچه انتظار می رود خریداری کنید.

همیشه می توانید دوباره شروع کنید!

سقوط از واگن هنگام شروع سفر تناسب اندام امری عادی است ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو اشتباه مرتکب شدید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. داشتن یک شریک پاسخگو در ابتدای کار کمک می کند تا بتوانید در مورد ورزش و تغذیه سالم با یکدیگر صحبت کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز برای ما این امکان وجود دارد که یک شریک تمرین پیدا کنیم. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

بدنسازی تناسب اندام محلی 10 نفره را در منطقه خود جستجو کنید

هنگامی که شما به عنوان یک مبتدی شروع می کنید ، شروع به عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید بدنبال سالن ورزشی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب باشید. پرداخت هزینه عضویت به شما انگیزه می دهد تا هرچه بیشتر به پول خود برسید و ورزش کنید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *